NHL 18 - Xbox One

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

3v3 mód

Hra NHL 18 je vybavena zcela novýma doplňkama a funkcema. Z nich vaši pozornost nejvíce upoutá arkádový režim EA SPORTS™ NHL™ Threes, který je inspirovaný zábavou a jednoduchostí arkádových sportovních her. Přináší rychlou akci na větším prostoru na ledě jako stvořeném pro parádní finty. Režim nabízí kampaň pro jednoho hráče, ve kterém se v rámci okružní cesty potkáte s týmy z různých lig. Připravte se na nespoutanou zábavu díky tomu, že se v tomto módu ofsajdy ani zakázané uvolnění nepískají.

Přetvořte ligu

Hra vám dává jedinečnou možnost změnit tvář celé NHL zásluhou rozšiřovacího draftu, v jehož rámci vám bude umožněno vytvořit 32. tým NHL. Pro svůj nový tým si můžete vybrat sídlo z míst Severní Ameriky ale i Evropy, postavit stadion, navrhnout dres, vytvořit logo a vůbec poprvé i maskota. Vaším úkolem bude vybrat si hráčů z ligy, ujmout se postu manažera a postarat se o všechny záležitosti týkající se chodu vašeho týmu.

Systém hry

Koncept hry přináší vylepšené možnosti, jak ji naplno využít. Zcela nové finty a kličky budete moci používat jak při útoku, tak i obraně. Hra je vybavena novým ovládáním Defensive Skill Stick, který je velmi užitečný při obraně, protože vám poskytuje plnou kontrolu nad cílem vašeho napadání. Ofenzivní sílu a kontrolu vám zajistí lepší nastavené ovládání, se kterým vám nebude dělat problém použít finty, jako bleskovou střelu, přihrávku mezi nohama, či bekhendovú stahovačku.

Kreativní UI

Vaši interaktivní hrou řízení spoluhráči využívají stejný systém jako vy, což zaručuje lepší koordinaci v rámci týmu. Po ledové ploše se pohybují a rozhodují inteligentně, díky čemuž budou při útoku spolupracovat koordinovaně a při přihrávkách vás snadněji najdou. Využívají také Defensive Skill Stick, takže jsou při ofenzívě účinnější. Za pomoci režimu více hráčů můžete hru NHL 18 hrát i se svými přáteli a to lokálně, nebo online. Nabídka režimu poskytuje až 64 možností hraní více hráčů.

Tréninkový kemp

Hra má vylepšený i tréninkový kemp, který byl navržen tak, abyste se v co nejkratším čase zlepšily natolik, abyste dokázali uspět na ledě. Za pomoci videí od skutečných hokejových profesionálů se naučíte jakou akci v jaký moment předvést. Následně stačí splnit jednotlivé výzvy a nic vám nebude stát v cestě, abyste se stali komplexním týmem profesionálů. Kemp je integrován v nápovědě, takže budete vždy upozorněni, pokud uděláte něco špatně a bude vám doporučené video pro zlepšení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 12+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAX354531

Všechny parametry

Recenze NHL 18 - Xbox One

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k NHL 18 - Xbox One