1,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Montážní sada Series 2 obsahuje všechny komponenty potřebné pro snadné připojení k pojistkové skříňce jakéhokoli vozidla. Stačí zapojit potřebný pojistkový kabel do pojistkové skříňky vozidla a kamera bude mít vlastní napájení.

Tímto způsobem můžete palubní kameru nainstalovat do vozu, aniž byste museli používat zásuvku zapalovače cigaret 12 V. Kabel je také vybaven modrým indikátorem LED, který signalizuje napájení a připojení kamery k automobilu.

Při použití trvalého externího zdroje napájení chrání vestavěný omezovač minimálního napětí autobaterii před vybitím. Pokud je držák připojen ke spínanému externímu zdroji napájení, kamera se automaticky zapne a začne nahrávat, jakmile je vozidlo otevřeno nebo nastartováno.

Je kompatibilní s napětím 12-24 V pro instalaci do osobních a nákladních automobilů. Celková délka kabelu je 5 metrů, takže jej lze snadno a elegantně skrýt.

Hodnocení

1,0 / 5

1 recenze Nextbase montážní sada Series 2

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Andranik

19. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Funguje to
  • Mnoho koncovek
  • Bohužel jsem to koupil pro kameru TrueCam a ta s tímto kitem není zcela kompatibilní. Proto budu kupovat originální kit

Pro TrueCam nedoporučuji. Jinak kvalitní výrobek, který který plní co má.