Nextbase 522GW s držákem černá


Autokamera, Rozlišení: 5,14 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 2560x1440 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 3", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 5 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 56 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera Nextbase 522GW nabízí řadu funkcí včetně GPS, nahrávání videa v rozlišení QHD, nouzového volání SOS, hlasového asistenta Alexa a vestavěného polarizačního filtru.

Video QHD

Nextbase 522GW je vybavena 3" dotykovým displejem IPS. Autokamera dokáže nahrávat video v rozlišení QHD při 30 snímcích za sekundu. Nabízí také možnost nahrávání v rozlišení Full HD při 60 snímcích za sekundu. Skleněný objektiv 6G dokáže zachytit detaily na silnici, včetně dopravních a registračních značek. Záznam můžete uložit ma kartu microSD o velikosti až 256 GB.

Polarizační filtr

Zařízení je vybaveno polarizačním filtrem, který snižuje odlesky a odrazy od čelního skla. Součástí filtru je otočný rámeček, takže si můžete objektiv nastavit tak, aby vám vyhovoval.

Nouzová reakce SOS

V případě nehody, kdy řidič nereaguje, může tato funkce upozornit záchranné složky na polohu vozidla a poskytnout další důležité informace. Při poskytování lékařské péče mohou pomoci i předem uložené lékařské údaje, jako je krevní skupina, alergie a anamnéza.

Další funkce

Získejte přesné údaje o rychlosti a poloze díky 10 Hz GPS a Mapám Google. Režim inteligentního parkování automaticky rozpozná jakýkoli náraz nebo pohyb zaparkovaného vozidla a spustí záznam na palubní kameru. Pomocí aplikace MyNextbase Connect si můžete záznam stáhnout přímo do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android 5.1 nebo vyšším a iOS 12.1 nebo vyšším.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž batérie 0.15 hod.
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlišení 5.14 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nextbase 522GW s držákem černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi