Nextbase 422GW s držákem Click&Go PRO šedá


Autokamera, Rozlišení: 4 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 2560x1440 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,5", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Cena 3 290 Kč

Sleva 28 % z předcházející ceny: 4 599 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 33 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera Nextbase 422GW nabízí řadu funkcí včetně GPS, nahrávání v rozlišení QHD, hlasového asistenta Alexa a nouzového volání SOS. Pro správné fungování je třeba zakoupit paměťovou kartu třídy U3.

Záznam v rozlišení QHD

Nextbase 422GW je vybavena 2,5" dotykovým displejem IPS s rozlišením HD. Fotoaparát podporuje záznam videa v rozlišení QHD při 30 snímcích za sekundu. Můžete také nahrávat video v rozlišení Full HD při 60 snímcích za sekundu. 6G skleněný objektiv dokáže zachytit detaily na silnici, včetně dopravních a registračních značek. Součástí balení je také držák Click&Go PRO s neodymovými magnety. Záběry můžete ukládat na kartu microSD s kapacitou až 128 GB.

Hlasový asistent Alexa

Využívejte při jízdě hlasovou asistentku Alexa, kterou máte rádi. Alexu můžete požádat o přehrávání hudby, vytáčení telefonních čísel, čtení zpráv, kontrolu počasí, ovládání chytrých zařízení, vyhledávání parkovacích míst a další funkce.

Nouzová reakce SOS

V případě nehody, kdy řidič nereaguje, může funkce upozornit záchranné složky na polohu vozidla a poskytnout další důležité informace. Při poskytování lékařské péče mohou pomoci i předem uložené lékařské údaje, jako je krevní skupina, alergie a anamnéza.

Další funkce

Díky 10 Hz GPS a Mapám Google získáte přesné údaje o rychlosti a poloze. Režim inteligentního parkování automaticky rozpozná jakýkoli náraz nebo pohyb zaparkovaného vozidla a spustí záznam na palubní kameru. Pomocí aplikace MyNextbase Connect si můžete záznam stáhnout přímo do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android 5.1 nebo vyšším a iOS 12.1 nebo vyšším.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.5 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž batérie 0.15 hod.
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlišení 4 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nextbase 422GW s držákem Click&Go PRO šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi