Nextbase 322GW s držákem Click&Go PRO černá


Autokamera, Rozlišení: 2,12 Mpx, Úhel záběru: 140", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Úhlopříčka: 2,5", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, Wi-Fi, GPS. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Autokamera Nextbase 322GW nabízí řadu funkcí včetně GPS, nahrávání ve Full HD, Wi-Fi, Bluetooth a nouzového SOS.

Záběry v rozlišení Full HD

Nextbase 322GW je vybavena 2,5" dotykovým displejem IPS s rozlišením HD. Podporuje nahrávání videa v rozlišení Full HD i HD při 60 snímcích za sekundu. 6G skleněný objektiv dokáže zachytit detaily na silnici, včetně dopravních a registračních značek. Součástí balení je také držák Click&Go PRO s neodymovými magnety. Záběry můžete ukládat na kartu microSD s kapacitou až 128 GB.

Nouzová reakce SOS

V případě nehody, kdy řidič nereaguje, může funkce upozornit záchranné složky na polohu vozidla a poskytnout další důležité informace. Předem uložené lékařské údaje, jako je krevní skupina, alergie a anamnéza, mohou rovněž pomoci při poskytování lékařské péče.

Další funkce

Získejte přesné údaje o rychlosti a poloze díky 10 Hz GPS a Mapám Google. Režim inteligentního parkování automaticky rozpozná jakýkoli náraz nebo pohyb zaparkovaného vozidla a spustí záznam na palubní kameru. Pomocí aplikace MyNextbase Connect si můžete záznam stáhnout přímo do svého chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android 5.1 nebo vyšším a iOS 12.1 nebo vyšším.

Synchronizace

Díky připojení Bluetooth 4.2 a Wi-Fi může autokamera Nextbase 322GW automaticky synchronizovat soubory přímo s vaším chytrým telefonem nebo tabletem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.5 "
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ano
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž batérie 0.15 hod.
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2.12 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Nextbase 322GW s držákem Click&Go PRO černá

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

25. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • V poměru kvalita/cena perfektní video, automatický režim, super komunikace s aplikací v mobilním telefonu. Noční záběry ještě nevyzkoušeny.
  • zatím ještě nejsem úplně přesvědčen o výhodě dalšího nahrávání videa po vypnutí zapalování auta. Pokud bych si nastavil tříminutové nahrávací sekvence, asi by se dost vybíjela baterie kamery.

Miroslav

24. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • řada funkcí, ostrý obraz
  • zatím nic

Pavel

22. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí