Nextbase 222G

Autokamera, Rozlišení: 2,12 Mpx, Úhel záběru: 140°, Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,5", Ukládací médium: micro SD, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Fotorežim, Parkovací režim, GPS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Autokamera Nextbase 222G nabízí řadu funkcí včetně GPS, záznamu ve Full HD, pozorovacího úhlu 140°, podpory karet microSD až do velikosti 128 GB a magnetického držáku. Pro správné fungování je třeba zakoupit paměťovou kartu třídy U3.

Záznam v rozlišení Full HD

Autokamera Nextbase 222G nahrává video v rozlišení Full HD při 30 snímcích za sekundu nebo video v rozlišení HD při 60 snímcích za sekundu. 6G objektiv s úhlem záběru až 140° dokáže zachytit detaily na silnici, včetně dopravních a registračních značek. Pořízené záznamy můžete ukládat na kartu microSD U3 s kapacitou až 128 GB.

GPS

Zaznamenávejte přesné údaje o rychlosti a poloze pomocí 10 Hz GPS s pomocí Map Google. Zařízení využívá dva kombinované satelitní systémy, které zajišťují nejpřesnější a nejspolehlivější určení polohy - GPS a GLONASS.

Režim parkování

Autokamera je vybavena inteligentním parkovacím režimem. Když zaparkujete a vypnete vozidlo, automaticky se přepne do režimu inteligentního parkování. Aktivní zůstane pouze snímač síly G.

Snímač síly G

Pokud je aktivní pouze snímač G Force, je spotřeba energie neuvěřitelně nízká, což znamená, že autokamera může používat svou interní baterii k detekci jakéhokoli dotyku nebo nárazu do vozidla po dobu více než jednoho týdne. Pokud do vašeho vozidla někdo narazí a senzor zaznamená pohyb, zapne se autokamera a nahraje 30 sekund záznamu.

Držák do auta

Držák Click&Go umožňuje rychlé a snadné umístění kamery do vozidla. Držák drží kabel na místě, zatímco fotoaparát zacvaknete do rámečku pomocí magnetu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.5 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Výdrž batérie 0.15 hod.
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 2.12 Mpx
Úhel záběru hl.kamery 140 °
Fotorežim Ano
Parkovací režim Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nextbase 222G

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi