Nespresso Krups XN741B10 Citiz


Kapslový kávovar, Typ kávovaru: Kapslové kávovary, Maximální provozní tlak: 19 Bar, Způsob připravení pěny: nemá, Automatické zastavení nápoje, Automatické vypnutí, Objem vodního zásobníku: 1000 ml, Výška: 37,3 cm. Více info


Cena 4 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 44 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kávovar Nespresso Krups XN741B10 Citiz je inspirovaný kombinací moderního a retro designu. Je kompaktní, intuitivní a snadno ovladatelný. Díky čerpadlu s profesionálním tlakem 19 barů a rychlému nahřívání zároveň dokáže jednoduše a bez námahy připravit lahodnou a kvalitní kávu s jemnou chutí a bohatou cremou ve velikosti Espresso nebo Lungo. Barevné provedení: stříbrný. Balení kávovaru obsahuje sadu 14 různých kapslí kávy Nespresso ZDARMA.

Nespresso Krups XN741B10 Citiz stříbrný

  • Balení obsahuje degustační sadu 14 různých druhů kapslí kávy Nespresso ZDARMA
  • Kávovar s moderním retro designem a s mimořádně snadným ovládáním
  • Tlak čerpadla 19 barů
  • Stisknutím tlačítka si připravíte šálek lahodné kávy ve velikosti Espresso (40 ml) nebo Lungo (100 ml)
  • Součástí kávovaru je zásobník, který pojme 9 - 11 ks použitých kapslí
  • Nádržka na vodu o objemu 1000 ml je snadno vyjímatelná
  • Kávovar je úsporný - po 9 minutách se automaticky vypne

Hlavní benefity kávovaru Citiz

Moderní retro design a dokonalý požitek z kávy

Kapslový kávovar Nespresso Krups XN741B10 Citiz, ve kterém se moderní retro design snoubí s funkčností, umožňuje přípravu lahodné a dokonale vyvážené kávy. Díky vysoce výkonnému čerpadlu s tlakem 19 barů a nahřátí za pouhých 25 vteřin si stisknutím jediného tlačítka můžete připravit čerstvé a kvalitní Espresso nebo Lungo s jemnou chutí a bohatou cremou.

  • Tento kompaktní, intuitivní a snadno ovladatelný kávovar navíc myslí i na vaše úspory a po 9 minutách nečinnosti se automaticky vypne.

Hliníkové Nespresso kapsle

Aby káva zůstala čerstvá, je balena do hliníkových kapslí. Hliník je nekonečně recyklovatelný materiál, který dokáže skvěle uchovat lahodnou chuť a aroma kávy až do chvíle než stisknete tlačítko na svém kávovaru. Kapsle lze recyklovat z domova prostřednictvím svozu při doručení objednávky, nebo je můžete odevzdat v libovolném Nespresso Boutique.

Podporujte udržitelnost

Mějte ze své kávy dobrý pocit. V roce 2003 Nespresso ve spolupráci s Rainforest Alliance spustilo program Nespresso AAA Sustainable Quality ™. Cílem programu je zajistit vysoce kvalitní kávu, ale také chránit životní prostředí, zlepšovat životní podmínky pěstitelů a podporovat jejich komunity.

Staňte se členem Nespresso & You

Sdílejte svou vášeň pro kávu a přidejte se do členského klubu Nespresso & You. Jako člen Nespresso získáte prodlouženou 3letou záruku a mnoho dalších exkluzivních výhod a odměn spojených s kávou. Čím déle budete členem, tím více výhod získáte. Staňte se členem Nespresso & You a užijte si svou lásku ke kávě ještě o něco více.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1000 ml
Maximální provozní tlak 19 Bar
Automatické vypnutí Ano
Způsob připravy pěny nemá
Typ kávovaru Kapslové kávovary
Zásobník na použité kapsle Ano
Studené nápoje Ne
Polohovatelný tácek Ne
Automatické zastavení nápoje Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nespresso Krups XN741B10 Citiz

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi