Nespresso kompatibilní kapsle

Kávovar na kapsle ke štěstí nestačí. Potřebujete přece ještě ty kapsle! Vyberte si z pestré nabídky kávových kapslí Nespresso podle intenzity i chuťových tónů. Určitě brzy najdete své favority, na které už nedáte dopustit.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 3 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Belmio Espresso Extra Dark (10 ks)

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

BELMIO ESPRESSO EXTRA DARK

Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Nespresso


99 Kč

Belmio Lungo Delicato (10 ks)

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

BELMIO LUNGO DELICATO

Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Nespresso


99 Kč

Lucaffé Nespresso kapslová káva 20ks

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Lucaffé Nespresso

Výprodej −17 %


240 Kč 199 Kč

O kategorii

Ke kapslovému kávovaru patří i kapsle s kvalitní kávou kávovar

Nespresso a teď hledáte kapsle, kterými byste ho mohli plnit, aby vám dělal radost v podobě lahodné i silné kávy v její ryzí podobě i s mlékem? Pak pro vás máme dobrou zprávu.
Kapslové kávovary Nespresso totiž vytvoří váš oblíbený horký nápoj z mnoha kompatibilních kapslí – vybírat si tak můžete ze spousty značek, jako je třeba Starbucks, L’OR nebo Jacobs.

Kávové kapsle Nespresso: Nebojte se experimentů

Kromě toho, že si dopřejete svou oblíbenou značku kávy, můžete dát šanci i té, kterou ještě neznáte. Potom padá volba také na intenzitu kávy nebo na způsob pražení.

Naše nabídka uspokojí jak milovníky silné hořké kávy, tak třeba vyznavače kyselejších tónů a jemnějšího působení. Zklamaní nebudou ani konzumenti kapslové kávy bez kofeinu. A nakonec je tu otázka velikosti výsledného nápoje (tedy espresso, lungo nebo ristretto) a původu kávy. Je tolik možností!