Nescafé Dolce Gusto Ristretto Barista (16ks)

149 Kč ? Ušetříte 13 % 129 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
103 Kč

Nákupem získáte 1,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kávové kapsle Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Barista vám nabídnou prvotřídní kvalitu s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a vzápětí máte dokonalou kávu s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. Objevte Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Barista, velmi intenzivní a tmavě praženou kávu. Je menší než klasické espresso (35 ml) a intenzita 9/11 z ní činí silnou kávu s plným sirupovitým tělem a hustou pěnou. Při vývoji silné a bohaté chuti kávy Ristretto Barista tvůrci smíchali a tmavě upražili kávová zrna druhu robusta z Jihovýchodní Asie s jemně ovocnými jihoamerickými a východoafrickými kávovými zrny druhu arabika. Balení obsahuje 16 kapslí pro 16 nápojů Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Barista. Zobrazit celý popis

  • Sleva 13 %
  • Sleva s kódem 26 Kč

Popis produktu

Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Barista, kapslová káva (16 ks)

  • Velmi intenzivní a tmavě pražená káva. Je menší než klasické espresso (35 ml) a intenzita 9/11 z něj činí silnou kávu s plným sirupovitým tělem a hustou cremou
  • Tmavě upražená kávová zrna druhu robusta z Jihovýchodní Asie s jemně ovocnými jihoamerickými a východoafrickými kávovými zrny druhu arabika
  • S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte nápoje s bohatým aroma, kdykoliv budete chtít
  • Balení obsahuje 16 kapslí pro 16 nápojů Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Barista.

Nescafé® Dolce Gusto® Barista

Objevte Nescafé® Dolce Gusto® Ristretto Barista, velmi intenzivní a tmavě praženou kávu. Tato silná káva, menší než espresso (35 ml), má plné sirupovité tělo a je završena hustou cremou. Vychutnejte si její harmonickou rovnováhu tónů praženého kakaa a osvěžujícího nádechu kyselých citrusů. Intenzita 9/11.

Prvotřídní káva

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

Ochrana čerstvosti a aroma

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

Snadná příprava

Jednoduše vložíte kapsli Ristretto Barista do svého kávovaru Nescafé® Dolce Gusto® a vzápětí máte skvělou kávu Ristretto Barista. Podrobný návod k použití systému Nescafé®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

Přes 30 kávových kreací

S Nescafé® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary Nescafé® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků kávy Ristretto Barista.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Dolce Gusto

Další vlastnosti

Značka: Nescafe

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 12 cm
Hmotnost: 112 g
Výška: 12 cm
Hloubka: 12 cm

Obsah balení

Obsah balení: 16 kapslí

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Dolce Gusto

Ostatní

Kód produktu: 12393650

Všechny parametry

Recenze Nescafé Dolce Gusto Ristretto Barista (16ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nescafé Dolce Gusto Ristretto Barista (16ks)