Nescafé Dolce Gusto Mocha (16ks)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Další varianty produktu

Popis produktu

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mocha, Kapslová káva (16ks)

  • Lahodný kakaový nápoj se špetkou kávy, připravovaný ze dvou kapsúl.
  • Luxusný krémový nápoj završen vydatnou kakaovou pěnou. Tvůrci vyvinuli toto lahodné spojení kakaa se špetkou kávy arabika a krémovým plnotučným mlékem, jehož výsledkem je luxusní napěněný nápoj.
  • Každé balení obsahuje 8 kapslí s kakaem a 8 kapslí mléka navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Z jednoho balení si můžete připravit 8 šálků nápoje Mocha.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mocha

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mocha, lahodný kakaový nápoj se špetkou kávy, připravovaný ze dvou kapslí. Luxusní krémový nápoj završený vydatnou kakaovou pěnou. Tvůrci vyvinuli toto lahodné spojení kakaa se špetkou kávy arabika a krémovým plnotučným mlékem, jehož výsledkem je luxusní napěněný nápoj.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Nejdříve do svého kávovaru NESCAFé® Dolce Gusto® vložte kakaovo-kávovou kapsli. Potom použijte bílou kapsli s mlékem a vychutnejte si svůj dokonalý nápoj Mocha. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Každé balení obsahuje 8 kapslí s kakaem a kávou a 8 kapslí mléka navržených pro kávovary NESCAFÉ®Dolce Gusto®. Z jednoho balení si můžete připravit 8 šálků nápoje Mocha.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Dolce Gusto

Další vlastnosti

Značka: Nescafe

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Dolce Gusto

Ostatní

Kód produktu: 12386360

Všechny parametry

Recenze Nescafé Dolce Gusto Mocha (16ks)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Dominika, 17.12.2016

Dobré

Příslušenství k Nescafé Dolce Gusto Mocha (16ks)