Nescafé Dolce Gusto® Mexico Chiapas (12ks)

149 Kč ? Ušetříte 13 % 129 Kč

Nákupem získáte 1,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mexico Chiapas Café Grande je velký šálek (230 ml) plný BIO kávy s tóny švestek a lískových ořechů s intenzitou 7/9. Tato výjimečná směs BIO kávových zrn arabiky a robusty z regionu Chiapas v Mexiku získává svou neuvěřitelnou chuť díky pozvolnému dozrávání kávových zrn pěstovaných ve stínu stromů za zpěvu ptáků. Objevte bohaté aroma této velké šálky kvalitní BIO kávy. Balení obsahuje 12 kapslí pro přípravu 12 šálků kávy Mexico Chiapas Grande. Zobrazit celý popis

  • Sleva 13 %

Popis produktu

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mexico Chiapas Café Grande

  • Velký šálek (230 ml) ze 100% bio kávy. Intenzita 7 z 9.
  • Arabika a robusta z regionu Chiapas v Mexiku s bohatými tóny pražených lískových ořechů a švestek.
  • S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte nápoje s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít.
  • Balení obsahuje 12 kapslí pro 12 šálků NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mexico Chiapas Grande. 

100% Organico

Vychutnejte si NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mexico Chiapas Grande. Velký šálek plné BIO kávy s tóny švestek a lískových ořechů s intensitou 7/9. Tato výjimečná směs BIO kávových zrn arabiky a robusty z regionu Chiapas v Mexiku získává svoji neuvěřitelnou chuť díky pozvolnému dozrávání kávových zrn, pěstovaných ve stínu stromů za zpěvu ptáků. Objevte bohatá aromata tohoto velkého šálku kvalitní BIO kávy.

PRVOTŘÍDNÍ KVALITA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Mexico Chiapas Grande do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu Mexico Chiapas Grande. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 12 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 12 šálků Mexico Chiapas Grande.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Dolce Gusto

Další vlastnosti

Značka: Nescafe

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 11 cm
Hmotnost: 108 g
Výška: 11 cm
Hloubka: 11 cm

Obsah balení

Obsah balení: 12 kapslí

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Dolce Gusto

Ostatní

Kód produktu: 12431077

Všechny parametry

Recenze Nescafé Dolce Gusto® Mexico Chiapas (12ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nescafé Dolce Gusto® Mexico Chiapas (12ks)