Nescafé Dolce Gusto Espresso Decaffeinato (16ks)

149 Kč ? Ušetříte 13 % 129 Kč

Dostupné pouze na prodejně – Kdy bude produkt v prodejně?

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 1,29 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Decaffeinato vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a v zápětí máte dokonalou kávu, s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Decaffeinato je káva bez kofeinu s bohatou kávovou vůní, která v sobě spojuje tóny červeného ovoce a praženého obilí v jemném těle korunován jemnou smetanovou pěnou, s intenzitou 5/11. Balení obsahuje 16 ks hermeticky uzavřených kapslí, na přípravu 16 šálků espresso Decaffeinato kávy. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 13 %

Další varianty produktu

Popis produktu

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Decaffeinato, Kapslová káva (16ks)

  • Malý šálek (50 ml) kávy bez kofeinu s bohatou kávovou vůní, který v sobě spojuje tóny červeného ovoce a praženého obilí v jemném těle korunován jemnou smetanovou pěnou. Intenzita 5 / 11.
  • Espresso Decaffeinato tvoří výhradně kávová zrna druhu arabika, smíšené ze dvou odlišných jihoamerických regionů.
  • S pomocí čisté vody tvůrci přírodní cestou zbavili zrna kofeinu a pečlivě jejich upražili tak, aby se zachovala jejich bohatá kávová aróma.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • Každé balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Z jednoho balení si můžete připravit 16 šálků Espresso Decaffeinato.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Decaffeinato

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Espresso Decaffeinato je elegantní malý šálek (50 ml) kávy bez kofeinu s bohatou kávovou vůní, spojující tóny červeného ovoce a praženého obilí s jemným tělem korunovaným lahodnou sametovou cremou. Intenzita 5/11.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Espresso Decaffeinato tvoří výhradně kávová zrna druhu arabika, smíchaná ze dvou odlišných jihoamerických regionů. S pomocí čisté vody naši tvůrci přírodní cestou zbavili zrna kofeinu a pečlivě je upražili tak, aby se zachovaly nuance jejich bohatého kávového aromatu.

KÁVOVARY NESCAFÉ® DOLCE GUSTO®

Pomocí kávovarů NESCAFÉ® Dolce Gusto® dosahujících tlaku až 15 barů si můžete připravit nápoje profesionální kvality s hustou sametovou cremou. 

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte nápoje s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít. 

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Espresso Decaffeinato do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu Espresso Decaffeinato. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků Espressa Decaffeinato.

Parametry produktu

Základní parametry

  • káva Typ nápoje
  • Dolce Gusto Kapslový systém

Další vlastnosti

Značka: Nescafe

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Dolce Gusto

Ostatní

Kód produktu: 12281214

Všechny parametry

Recenze Nescafé Dolce Gusto Espresso Decaffeinato (16ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se