Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto Ardenza 16ks

  • Výprodej

Kapslový nápoj, Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto, Hmotnost: 202 g. 9 Kč/nápoj. Více info


Cena 139 Kč


Top příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a v zápětí máte dokonalou kávu, s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza v sobě ukrývá kouřové aroma s jemnou kořeněnou chutí. Pokud milujete chuť silného espressa s hustým tělem, je tato káva pro vás jako stvořená. Intenzita 11/11. Balení obsahuje 16 ks hermeticky uzavřených kapslí, na přípravu 16 šálků Ristretto Ardenza.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza, Kapslová káva 16ks

  • Tenhle malý šálek v sobě ukrývá kouřové aroma s jemnou kořeněnou chutí. Pokud milujete chuť silného espressa s hustým tělem, tak určitě vyzkoušejte tento nápoj.
  • Do šálku NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza smíchali tvůrci arabiku a robustu, kterou upražili a namleli k dokonalosti.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • 16 kapslí pro 16 nápojů NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Ristretto Ardenza

Ristretto Ardenza je nejintenzivnější ristretto s intenzitou 11 z 11. Tento malý šálek v sobě ukrývá kouřové aroma s jemnou kořenitou chutí. pokud milujete chuť silného espressa s hustým tělem, tak určitě vyzkoušejte tento nápoj.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putujeme do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Ristretto Ardenza do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu Ristretto Ardenza. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků Ristretto Ardenza.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto
Počet nápojů v balení 16

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Nescafé Dolce Gusto Espresso Ristretto Ardenza 16ks

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Václav

3. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Výborná káva

Výborná a chutná káva


Monika

10. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáSvetozár

15. 5. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno