Nescafé Dolce Gusto Lungo Intenso 16ks


Kapslový nápoj, Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto, Hmotnost: 144 g. 9 Kč/nápoj. Více info


Cena 139 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a v zápětí máte dokonalou kávu, s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Intenso má jedinečný a silný charakter espressa ve vyšší šálku (120 ml) s bohatou pěnou, ve které si vychutnáte brazilskou směs kávových zrn druhu arabika a robusta, s intenzitou 9/11. Balení obsahuje 16 ks hermeticky uzavřených kapslí, na přípravu 16 šálků kávy Lungo Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso, Kapslová káva 16ks

  • Středně pražená káva s plným tělem. Intenzita 9/11 dodává kávě Lungo Intenso jedinečný a silný charakter espressa ve vyšším šálku (120 ml) s bohatou pěnou.
  • Lungo Intenso je kreativní brazilská směs kávových zrn druhu arabika a robusta, které tvůrci odborně upražili a semleli tak, aby se rozvinula intenzita a plné tělo a zároveň se zachovala aromatická bohatost této kávy podávané ve vysoké šálku.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • 16 kapslí pro 16 nápojů NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Lungo Intenso, středně praženou kávu s plným tělem. Síla a komplexnost espressa ve vyšším šálku (120 ml) s plným tělem a bohatou cremou. Vychutnejte si tóny hořké čokolády a praženého obilí v této bohaté kávě; ve spojení s mlékem získáte plnější, krémovější, ale přitom stále intenzivní kávu. Intenzita 9/11.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Lungo Intenso do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu Lungo Intenso. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků Lungo Intenso.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto
Počet nápojů v balení 16

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí Nescafé Dolce Gusto Lungo Intenso 16ks

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

1. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Pro jednu dvě osoby super
  • Js jsem spokojen

Jakub

14. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Tohle kafe mi sedlo! Výborná záležitost - mohu jen dporučit. Kombinace kafe a mléka , kdy kávová složka převládá !


Monika

9. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


tato káva se nedá běžně sehnat, chutná nám


Eva

4. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Silná dobrá káva