Nescafé Dolce Gusto Latte Macciato 18 ks

  • Výprodej

Kapslový nápoj, Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto, Hmotnost: 206 g. 15 Kč/nápoj. Více info


Cena 139 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Latte Macchiato je velkolepě vrstvená káva vytvořena z horkého mléka, vanilkové příchutě, jemné kávy a kypré pěny. Základem je bohaté a hebké espresso speciální smíšené z kávových zrn odrůd arabika a robusta ze čtyř prvotřídních lokalit, včetně jemných brazilských a bohatě ovocných kolumbijských zrn kávy arabika. Doplňuje ho nadýchaná jemná pěna. Balení obsahuje 18 kapslí (9 kávových a 9 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato kapslová káva 18 ks

  • Tato velkolepá italská ikona má tři hladiny: horké mléko, jemné espresso a bohatě zpěněné mléko navrchu. Je připravena ve dvou kapslích, z nichž jedna je pro espresso a druhá pro mléko.
  • Vydatná mléčná chuť s vyváženou kávovou aroma. Smetanová textura s bohatou a smyslnou mléčnou pěnou. Toto espresso je speciální směs jemných jihoamerických zrn arabiky.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • Balení obsahuje 18 kapslí (9 kávových a 9 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí kterých si můžete připravit 9 šálků Latte Macchiato Vanilla.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato 

Objevte senzační NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato. Tato tříbarevná italská ikona je mléčnější než cappuccino a je složená z horkého mléka, jemné kávy a bohaté mléčné pěny. 

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa, od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam, a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovávány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Nejdříve do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® vložte bílou kapsli s mlékem. Potom použijte kávovou kapsli a vychutnejte si své dokonalé Latte Macchiato. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 18 kapslí (9 kávových a 9 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, jejichž prostřednictvím si můžete připravit 9 šálků Latte Macchiato.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto
Počet nápojů v balení 9

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Nescafé Dolce Gusto Latte Macciato 18 ks

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Václav

3. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Velmi chutná káva