Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato 16ks

16× Zobrazit

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

16×

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

16 nákup

Zobrazit 16 recenzí

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Latte Macchiato je velkolepě vrstvená káva vytvořena z horkého mléka, vanilkové příchutě, jemné kávy a kypré pěny. Základem je bohaté a hebké espresso speciální smíšené z kávových zrn odrůd arabika a robusta ze čtyř prvotřídních lokalit, včetně jemných brazilských a bohatě ovocných kolumbijských zrn kávy arabika. Doplňuje ho nadýchaná jemná pěna. Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato, Kapslová káva 16ks

  • Tato velkolepá italská ikona má tři hladiny: horké mléko, jemné espresso a bohatě zpěněné mléko navrchu. Je připraveno ve dvou kapslích, z nichž jedna je pro espresso a druhá pro mlieko.
  • Výdatná mléčná chuť s vyváženou kávovou aroma. Smetanová textura s bohatou a smyslnou mléčnou pěnou. Toto espresso je speciální směs jemných jihoamerických zrn arabiky.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí kterých si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiata Vanilla.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato 

Objevte senzační NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato. Tato tříbarevná italská ikona je mléčnější než cappuccino a je složená z horkého mléka, jemné kávy a bohaté mléčné pěny. 

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Nejdříve do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® vložte bílou kapsli s mlékem. Potom použijte kávovou kapsli a vychutnejte si své dokonalé Latte Macchiato. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiata.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto

Hodnocení

4,9 / 5

16 recenzí Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato 16ks

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Ivana

6. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • již dlouho kupuji tyto kávové kapsle a pořád jsem s nimi moc spokojená
  • dobrá cena v ElectroWorldu

jsem ráda, že kávová kapsle se nabízejí i ve větším balení 30 ks v krabičce, ale když chci jako dárek, tak kupuji i toto menší balení - jak ochutnávku


Ivana

3. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoPetr

9. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Chut docela fajn
  • Starbucks je lepsi

Kamila

7. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • dle mých představ
  • vše ok

výborný produkt