Nescafé Dolce Gusto Latte macchiato Caramel 16ks

10× Zobrazit

4,9 / 5

11×

80% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Latte Macchiato je velkolepě vrstvená káva vytvořena z horkého mléka, karamelové příchutě, jemné kávy a kypré pěny. Základem je bohaté a hebké espresso speciální smíšené z kávových zrn odrůd arabika a robusta ze čtyř prvotřídních lokalit, včetně jemných brazilských a bohatě ovocných kolumbijských zrn kávy arabika. Doplňuje ho nadýchaná jemná pěna s karamelovou příchutí. Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel, Kapslová káva 16ks

  • Tato luxusní vrstvená italská ikona mliečnejšia jako cappuccino je unikátní směsí horkého mléka, karamelové příchutě, jemné kávy a kypré peny.
  • Receptúru Latte Macchiato Caramel tvůrci rozdělili do dvou kapslí: první kapsle obsahuje plnotučné mléko a špetku karamelové příchutě, v druhé kapsli se ukrývá bohaté a hebké espresso speciální smíšené z kávových zrn odrůd arabika a robusta ze čtyř prvotřídních lokalit, včetně jemných brazilských a bohatě ovocných kolumbijských zrn kávy arabika.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí kterých si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiata Caramel.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel je velkolepě vrstvená káva vytvořená z horkého mléka, karamelové příchuti, jemné kávy a kypré pěny. Tato italská ikona mléčnější než cappuccino představuje perfektní kávové pohoštění.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

Pomocí kávovarů NESCAFÉ® Dolce Gusto® dosahujících tlaku až 15 barů si můžete připravit nápoje profesionální kvality s hustou sametovou cremou. 

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Nejdříve do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® vložte bílou kapsli s mlékem. Potom použijte kávovou kapsli a vychutnejte si své dokonalé Latte Macchiato Caramel. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiata Caramel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto

Hodnocení

4,9 / 5

11 recenzí Nescafé Dolce Gusto Latte macchiato Caramel 16ks

80% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Luboš

5. 6. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze DobráRomi

16. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • sladká chuť
  • až 220ml
  • dobrá cena

Latte macchiato caramel jsou moje nejoblíbenější a nejchutnější kapsle nescafé. Mají sladkou karamelovou chuť, tím pádem není potřeba přidávat cukr nebo jiné sladidla a uděláte z nich až 220ml jemný nápoj s lahodnou pěnou.


Kamila

7. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • dle mých představ
  • vše ok

ok cena produkt chutný a výborný


Vojtěch

13. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno