Nescafé Dolce Gusto Latte macchiato Caramel 16ks


Kapslový nápoj, Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto. 9 Kč/nápoj. Více info


Cena 139 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

15×

91.4% Kvalita
Výborná

85.7% Hodnota za peníze
Výborná

15 nákup

Zobrazit 15 recenzí

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Latte Macchiato je velkolepě vrstvená káva vytvořena z horkého mléka, karamelové příchutě, jemné kávy a kypré pěny. Základem je bohaté a hebké espresso speciální smíšené z kávových zrn odrůd arabika a robusta ze čtyř prvotřídních lokalit, včetně jemných brazilských a bohatě ovocných kolumbijských zrn kávy arabika. Doplňuje ho nadýchaná jemná pěna s karamelovou příchutí. Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel, Kapslová káva 16ks

  • Tato luxusní vrstvená italská ikona mliečnejšia jako cappuccino je unikátní směsí horkého mléka, karamelové příchutě, jemné kávy a kypré peny.
  • Receptúru Latte Macchiato Caramel tvůrci rozdělili do dvou kapslí: první kapsle obsahuje plnotučné mléko a špetku karamelové příchutě, v druhé kapsli se ukrývá bohaté a hebké espresso speciální smíšené z kávových zrn odrůd arabika a robusta ze čtyř prvotřídních lokalit, včetně jemných brazilských a bohatě ovocných kolumbijských zrn kávy arabika.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí kterých si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiata Caramel.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Latte Macchiato Caramel je velkolepě vrstvená káva vytvořená z horkého mléka, karamelové příchuti, jemné kávy a kypré pěny. Tato italská ikona mléčnější než cappuccino představuje perfektní kávové pohoštění.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

Pomocí kávovarů NESCAFÉ® Dolce Gusto® dosahujících tlaku až 15 barů si můžete připravit nápoje profesionální kvality s hustou sametovou cremou. 

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Nejdříve do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® vložte bílou kapsli s mlékem. Potom použijte kávovou kapsli a vychutnejte si své dokonalé Latte Macchiato Caramel. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí (8 kávových a 8 mléčných) navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiata Caramel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto
Počet nápojů v balení 8

Hodnocení

4,9 / 5

15 recenzí Nescafé Dolce Gusto Latte macchiato Caramel 16ks

91.4% Kvalita
Výborná

85.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Josef

3. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJiří

29. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Trvalá kvalita

Rychlá a jednoduchá příprava


Božena

9. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dobrá káva.

Dobré latte machiatto s karamelovou příchutí


Lucie

25. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Chut