Nescafé® Dolce Gusto® Guatemala Latte Macchiato kapslová káva 12ks

Zobrazit

    Akce
  • Výprodej - 27 %

Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto,


Cena 109 Kč

Sleva 27 % z původní cena: 149 Kč Zobraziť nápovědu

1,09 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Guatemala Latte Macchiato vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a vzápětí máte dokonalou kávu, s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Guatemala Latte Macchiato je velký bílý šálek (200 ml) ze 100% bio arabiky. Balení obsahuje 12 ks hermeticky uzavřených kapslí, na přípravu 6 šálků kávy Guatemala Latte Macchiato.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Guatemala Latte Macchiato, Kapslová káva (12ks)

  • Velký bíly šálek (200 ml) ze 100% bio arabiky a plnotučného bio mléka.
  • Zamilujete si intenzivní a plnou chuť kávových zrn arabika pěstovaných s respektem a hedvábnou strukturu bio mléka.
  • Budete překvapeni tmavě praženou, ale současně neuvěřitelně krémovou chutí, která vznikne spojením dvou jednoduchých bio ingrediencí - kávy a mléka.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • 12 kapslí pro 6 nápojů NESCAFÉ® Guatemala Latte Macchiato.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Guatemala Latte Macchiato do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu Guatemala Latte Macchiato. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ® Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 12 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 6 šálků kávy Guatemala Latte Macchiato.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Nescafé® Dolce Gusto® Guatemala Latte Macchiato kapslová káva 12ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Aneta

23. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • chutné

Helena

12. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno