Nescafé Dolce Gusto Grande Intenso 16ks

  • Výprodej
  • Náš tip

Kapslový nápoj, Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto. 7 Kč/nápoj. Více info


Cena 109 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a v zápětí máte dokonalou kávu, s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso je ideální do velké 180 ml šálky, ve které si vychutnáte dvě odrůdy zrn 100% arabiky, s intenzitou 9/11. Nechte se svést chutí po tmavém ovoci připomínajícím černou třešeň. Balení obsahuje 16 ks hermeticky uzavřených kapslí, na přípravu 16 šálků kávy Grande Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso, Kapslová káva 16ks

  • Velký šálek silné, aromatické čisté arabiky s plným tělem a jemnou pěnou. Vychutnejte si v této velké (180 ml) voňavé šálku aroma pražené kávy a tóny tmavého ovoce připomínající černou třešeň. Intenzita 9/11.
  • Kreativní směs jihoamerických a východoafrických zrn kávy arabika. Pražení a mletí této prvotřídní čisté směsi kávy arabika tvůrci pro tento větší objem speciálně upravili tak, aby dosáhli aromatickou bohatost a plné tělo ve velké šálke.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohaté aroma.
  • 16 kapslí pro 16 nápojů NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Grande Intenso je velký šálek silné, aromatické čisté arabiky s plným tělem a jemnou cremou. Vychutnejte si v tomto velkém (180 ml) voňavém šálku arom pražené kávy a tóny tmavého ovoce připomínající černou třešeň. Intenzita 9/11.

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Grande Intenso do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu Grande Intenso. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků Grande Intenso.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto
Počet nápojů v balení 16

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí Nescafé Dolce Gusto Grande Intenso 16ks

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

11. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


dobrá káva


Jitka

6. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMonika

10. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VýbornáEva

4. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Výborná silná káva,kdo nemá rád malé kafe,tohle je super volba