Nescafé Dolce Gusto Cortado 16ks

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Kávové kapsle NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado vám nabídnou prvotřídní kvalitu, s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a v zápětí máte dokonalou kávu, s hustou pěnou, jemným aroma a sametovou chutí. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado je intenzivně espresso s náznaky mléka inspirované španělskou kávovou kulturou. Balení obsahuje 16 ks hermeticky uzavřených kapslí, na přípravu 16 šálků kávy Cortado.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado, Kapslová káva 16ks

  • Intenzivní espresso s náznaky mléka inspirované španělskou kávovou kulturou. Vše v jedné kapsli.
  • Silná pražená káva, jejíž aroma se kombinuje s trochou plnotučného mléka. Tato káva má kulaté tělo a pěnu ořechové barvy. Jde o jemnou směs kávy robusta s kávou arabika.
  • V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Proto má šálek pokaždé bohatou arómu.
  • 16 kapslí pro 16 malých nápojů NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado

Objevte silné NESCAFÉ® Dolce Gusto® Cortado inspirované španělskou kávovou kulturou. je podobné italské kávě espresso macchiato, ovšem zmenšené a zjemněné trochou teplého mléka. vychutnejte si silné aroma pražené kávy s náznaky pražených mandlí a pekanových ořechů zjemněné plnotučným mlékem a cremou ořechové barvy.
 

PRVOTŘÍDNÍ KÁVA

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje NESCAFÉ® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

ESPRESSO DO MINUTY

S kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

OCHRANA ČERSTVOSTI A AROMATU

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem NESCAFÉ® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Jednoduše vložíte kapsli Cortado do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® a vzápětí tu máte skvělou kávu Cortado. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 16 kapslí navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 16 šálků kávy Cortado.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto

Hodnocení

4,9 / 5

7 recenzí Nescafé Dolce Gusto Cortado 16ks

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Libor

21. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Chutná kombinace
  • Žádné

Vlastimil

9. 7. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Výborná chuť
  • Žádné

Doporučuji


Monika

9. 6. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


kapsle Dolce Gusto kupuji pravidelně, zde byly za příznivou cenu


Pavel

9. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • výborná káva
  • vždy mi zvedne náladu

dobrá káva<br /> rozumná cena