Nescafé Dolce Gusto Cold Brew (12 ks)

Zobrazit

  • Sleva 13 %

Typ nápoje: káva, Kapslový systém: Dolce Gusto,


Cena 129 Kč

Sleva 13 % z ceny doporučené výrobcem: 149 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1,29 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kávové kapsle Nescafé® Dolce Gusto® Cold Brew vám nabídnou prvotřídní kvalitu s jednoduchostí přípravy. Stačí vložit kapsli do kávovaru, stisknout tlačítko a vzápětí máte dokonalý studený kávový nápoj, který je perfektním osvěžením pro horké letní dny. Cold Brew je připraven studenou extrakcí, díky čemuž je jemnější v chuti a je doplněn tóny karamelu a čekanky. Jedno balení Nescafé® Dolce Gusto® Cold Brew obsahuje 12 ks kapslí pro přípravu 12 šálků Cold Brew Nescafé® Dolce Gusto®.

Nescafé® Dolce Gusto® Cold Brew, kapslová káva (12 ks)

  • Nescafé® Dolce Gusto® Cold Brew je ideální šálek studené kávy pro horké dny
  • Cold Brew jako nový trend ve světě kávy je již ve většině kaváren známou součástí nabídky
  • Ve srovnání s šálkem kávy připraveným horkou extrakcí je Cold Brew připravený studenou extrakcí, jemnější v chuti a je doplněn o tóny karamelu a čekanky
  • Příprava jednoho šálku trvá jen 60 sekund
  • Studená extrakce - páčka vlevo - studený proud vody
  • 12 kávových kapslí pro 12 šálků Cold Brew Nescafé® Dolce Gusto®

Prvotřídní káva

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje Nescafé® Dolce Gusto®, putujeme do všech koutů světa, od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí. 

Espresso do minuty

S kávovary Nescafé® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

Ochrana čerstvosti a aroma

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem Nescafé® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovávány v neměnné kvalitě pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

Snadná příprava

Do kávovaru Nescafé® Dolce Gusto® stačí vložit kapsli s mlékem a následně kapsli s kávou. Vaše cappuccino bude ihned hotové. Podrobný návod k použití systému Nescafé®Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

Přes 30 kávových kreací

S Nescafé® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Balení obsahuje 12 kapslí navržených pro kávovary Nescafé® Dolce Gusto®, pomocí nichž si můžete připravit 12 šálků Cold Brew.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto

Hodnocení

3,0 / 5

1 recenze Nescafé Dolce Gusto Cold Brew (12 ks)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Vojtěch

13. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno