Nescafé Dolce Gusto Choco Caramel (16ks)

Připravte si dokonalé Chococino Caramel s intenzivní čokoládovou chutí a s tóny karamelu, završenou bohatě zpěněným mlékem. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel si připravíte jednoduše ve svém kávovaru, do kterého stačí vložit kapsli, stisknout tlačítko a v zápětí máte lahodný nápoj s hustou pěnou. Balení obsahuje 8 kapslí čokolády v prášku a 8 kapslí mléka navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®, na přípravu 8 šálků Chococina Caramel. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 13 %

Další varianty produktu

Popis produktu

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel, Kapslová čokoláda (16ks)

  • Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel. Tvůrci vzali skvělé Chococino a přidali další úroveň chuti. Tóny karamelu procházejí bohatým čokoládovým nápojem a bohatě zpěněným mlékem.
  • NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel bylo vytvořeno pro momenty odpočinku s vašimi přáteli. Bohatá chuť čokoládového nápoje s tóny karamelu je doprovázena bohatě zpěněným mliekom.
  • Každé balení obsahuje 8 kapslí čokoládového prášku a 8 kapslí mléka navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Z jednoho balení si můžete připravit 8 šálků Chococina Caramel.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel

Objevte NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel. Tvůrci vzali nové Chococino a přidali další úroveň chuti. Tóny karamelu prochází bohatým čokoládovým nápojem a bohatě napěněným mlékem. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino Caramel bylo navrženo pro momenty odpočinku s vašimi přáteli. Bohatá chuť čokoládového nápoje s tóny karamelu je doprovázená bohatě napěněným mlékem.

SNADNÁ PŘÍPRAVA

Nejdříve do svého kávovaru NESCAFÉ® Dolce Gusto® vložte hnědou kapsli. Potom použijte bílou kapsli s mlékem a vychutnejte si své dokonalé Chococino Caramel. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ®  Dolce Gusto® je ke stažení na na oficiálních stránkách Dolce Gusto®.

PŘES 30 KÁVOVÝCH KREACÍ

S NESCAFÉ® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Každé balení obsahuje 8 kapslí čokoládového prášku a 8 kapslí mléka navržených pro kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Z jednoho balení si můžete připravit 8 šálků Chococina Caramel.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ nápoje káva
  • Kapslový systém Dolce Gusto

Další vlastnosti

Značka: Nescafe

Další parametry

Typ nápoje: káva
Kapslový systém: Dolce Gusto

Ostatní

Kód produktu: 12397767

Všechny parametry

Recenze Nescafé Dolce Gusto Choco Caramel (16ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nescafé Dolce Gusto Choco Caramel (16ks)