Popis produktu

Nescafé Dolce Gusto Almond Flat White nabízí lahodnou alternativu mléčných produktů pro vegany. Spojením kávy se středním pražením a mandlového prášku vzniká v hrnku harmonická, vyvážená káva s plným tělem a ořechovými tóny. V čerstvém stavu se káva udržuje díky hermeticky uzavřeným kapslím navrženým pro kávovary Nescafé® Dolce Gusto®. Kávové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto. Balení je vhodné pro 12 šálků kávy.

Nescafé® Dolce Gusto® Almond Flat White, kapslová káva 12 ks

Objevte Nescafé® Dolce Gusto® Almond Flat White, lahodnou alternativu mléčných produktů pro vegany. Odborníci na kávu perfektně sladili smetanově ořechové tóny mandlí a snadno pražené tóny z pečlivě vybrané směsi kávových zrn z jihovýchodní Asie.

Prvotřídní káva

Pro kávová zrna, ze kterých se vyrábí nápoje Nescafé® Dolce Gusto®, putují tvůrci do všech koutů světa, od Brazílie, Kolumbie, Etiopie až po Vietnam a mnoho dalších zemí.

Espresso do minuty

S kávovary Nescafé® Dolce Gusto® si vychutnáte perfektní espresso do jedné minuty. Díky profesionálnímu tlaku kávovarů si můžete připravit kávu profesionální kvality s hustou sametovou cremou.

Ochrana čerstvosti a aroma

Unikátní kávová kapsle je navržena tak, aby ve spojení s kávovarem Nescafé® Dolce Gusto® zajistila dokonalý zážitek z každého šálku. Aroma a chuť kávy jsou hermeticky uzavřeny v každé kapsli, zůstávají tak uchovanány v neměnné kvalitě, pro přípravu vašeho bezchybného šálku.

Přes 30 kávových kreací

S Nescafé® Dolce Gusto® si můžete vychutnat více než 30 druhů nápojů. Vybírat můžete z několika variant prémiové černé a bílé kávy. Ochutnejte bohaté ristretto, intenzivní espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové nebo osvěžující studené nápoje.

Snadná příprava

Jednoduše vložíte kapsli do svého kávovaru Nescafé® Dolce Gusto® a vzápětí máte skvělý nápoj. Podrobný návod k použití systému Nescafé® Dolce Gusto® je ke stažení na www.dolce-gusto.sk.

Balení obsahuje 12 kapslí navržených pro kávovary Nescafé® Dolce Gusto®, pomocí kterých si můžete připravit 12 šálků Almond Flat White.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ nápoje káva
Kapslový systém Dolce Gusto

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nescafé Dolce Gusto Alm Flat White 12 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno