Neoline G-Tech X72

Nákupem získáte 35,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Autokamera Neoline X72 v černé barvě je vybavena 2" displejem s funkcí WDR a snímačem SONY Exmor s úhlem záběru až 140° pro kvalitní Full HD videa v MP4 formátu. Čip Novatek CPU zajišťuje výborný chod zařízení a polarizačním CPL filtrem. V menu najdete parkovací i noční režim i možnost cyklického nahrávání. Disponuje i vestavěným mikrofonem a reproduktorem na zaznamenání zvuku. Podpora microSD karet s max. kapacitou do 128 GB. Jednoduchá a rychlá instalace pomocí magnetického držáku. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Full HD video

Autokamera Neoline G-Tech X72 je vybavena kvalitním snímacím čipem Novatek CPU a obrazovým snímačem SONY Exmor CMOS se světelností f/1,8, který zvládne natáčet video ve vysoké kvalitě Full HD což představuje rozlišení 1920 x 1080 pixelů při 30 snímcích za sekundu. Případně natočíte i HD video 720p při 60 snímcích za sekundu. S tímto rozlišením pořídíte kvalitní záznam, na kterém budou čitelné i SPZ ostatních automobilů. Záznam z kamery vám může posloužit i jako důkazní materiál při prověřování dopravních nehod. Na čočce kamery je umístěn speciální cirkulární polarizační filtr (CPL) eliminující odraz slnečeného záření na čelním skle, čímž se zlepší kvalita snímaného záběru.

Přehledný displej a magnetický držák

Autokamera zaujme kompaktními rozměry a 2" IPS displejem, na kterém se zobrazí vše potřebné. Displej je vybaven funkcí WDR (široký dynamický rozsah), která se stará o to, aby byl natáčen obraz kvalitní i během tmy či při vycházení z tunelu. Díky menším rozměrům vám nebude překážet ve výhledu, jednoduše se ovládá. Dodávaná s praktickým magnetickým držákem, který vám umožní rychlé vložení a vyjmutí kamery, bez nutnosti odpojovat kabely.

G-senzor

Při vážnějších nehodách, je kamera vybavena G-senzorem, který v případě zaznamenání otřesu dané video zamkne proti přepsání automaticky. Kamera využívá tzv. cyklické nahrávání s délkou nahrávaných souborů od jedné do pěti minut. Stejně využít můžete i parkovací režim, který umožňuje zaznamenávání i v zaparkovaném vozidle. Záběry se ukládají na paměťovou kartu microSD s maximální kapacitou do 128 GB.

Obsah balení: kamera Neoline X72, magnetický držák s 3M páskou, USB kabel krátký, USB kabel dlouhý, USB nabíječka do zapalovače, návod

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 2 "
 • Wi-Fi Ne
 • GPS Ne
 • Dotyková obrazovka Ne
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Rozlišení 3 Mpx
 • Úhel záběru hl.kamery 140
 • Fotorežim Ano
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Neoline
Úhel záběru hl.kamery: 140
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 120 mm
Výška: 70 mm
Délka: 180 mm
Hmotnost: 480 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkce

? GPS: Ne
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: Návod

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: micro SD

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 60 sn/s

Obrazový senzor

Rozlišení: 3 Mpx

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 1.8

Baterie

Zabudovaná baterie: Ne

Fotoaparát

Fotorežim: Ano

Ostatní

Kód produktu: X72

Všechny parametry

Recenze Neoline G-Tech X72

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Neoline G-Tech X72