Neoline X-COP 9100S

Nákupem získáte 139,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hybridní autokamera Neoline X-COP 9100S v černé barvě je vhodným příslušenství i do vašeho auta. Zaznamenáte nejen průběh jízdy, ale dostanete informace o stacionárních radarech (až ze 45 zemí), měřených úsecích i semaforech s detekcí jízdy na červenou. Procesor Ambarella A7 se postará o kvalitní videa během dne i noci. Pro snímání využívá senzor SONY Exmor IMX 322 a šest čoček. Videa se ukládají na micro SD kartu s kapacitou až do 128 GB. Vybavená přehledným a dobře čitelným 2" IPS LCD displejem s režimem WDR na potlačení slunečního světla a dvěma sloty pro paměťové karty. Reaguje na ovládání gesty. Napájení do autozapalovače 12/24V. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Neoline X-COP 9100S

Tato hybridní autokamera v sobě spojuje funkce palubní kamery a radarového detektoru, které oceníte při každodenním řízení. Na displeji tak uvidíte dopravní situaci a zároveň dostanete i údaje o měřených úseků či stacionárních radarech. Kameru si nalepíte na čelní sklo a ve výhledu vám nebude překážet. V balení naleznete vše potřebné, jako je držák, 3M pásky, upevňovací prvky, potřebná kabeláž a návod. Napájení přes autozapalovač (12/24V).

Full HD záběry

Hybridní kamera disponuje procesorem Ambarella A7, senzorem Sony Exmor IMX 322 a optikou se šesti čočkami, které se podílejí na zhotovení kvalitních Full HD videí. Na záběrech jsou dobře viditelné osoby či poznávací značky vozidel. Videa se ukládají na paměťovou kartu micro SD s kapacitou až do 128 GB. Výhodou kamery je, že nabízí až dva sloty pro paměťové karty. Samozřejmostí je i GPS modul přinášející údaje o vaší rychlosti. Nechybí ani G-senzor, který zaručí uchování vašich záznamů i při nárazech.


Intuitivní ovládání

Kameru víte ovládat i vaší rukou, což oceníte hlavně během řízení, kdy se musíte soustředit na cestu. Při vypnutí hlasových a zvukových upozornění stačí když mávnete rukou ve vzdálenosti 10 až 15 před detektorem a zvuk se automaticky vypne.

Vyhněte se pokutám

Neoline X-COP 9100S se stane vaším partnerem na cestách. Využijete ho při každodenní cestě do práce nebo na delších trasách. Během jízdy vás upozorní na vše důležité. Poskytne vám informace o stacionárních radarech i měřených úsecích, díky čemuž budete moci dříve reagovat a zpomalit. Také vás upozorní i na semafory, který zaznamenává přejezd na červenou. V menu najdete i modul GPS/ GLONASS, který obsahuje databázi policejních radarů až 45 zemí, takže i při cestování v jiných zemích budete vědět kdy zpomalit.

Čitelný displej

Palubní kamera disponuje poměrně velkým a dobře přehledným 2IPS LCD displejem, na kterém uvidíte zřetelně všechny údaje. Je vybaven inteligentním WDR režimem, který potlačuje sluneční jas, což oceníte během jasných slunečných dní. Nabízí i funkci nastavení jasu, technologie IPS zase zaručí syté a jasné barvy.

Obsah balení: hybridní kamera NEOLINE X-COP 9100, Držák s 3M páskou na čelní sklo, napájecí kabeláž s cigaretovým adaptérem, napájecí kabeláž pro pevnou montáž, 3M páska pro montáž na čelní sklo, návod, cestovní obal pro detektor

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 2 "
  • Wi-Fi Ne
  • GPS Ano
  • Dotyková obrazovka Ne
  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Max.rozliš.videa 1920x1080
  • Úhel záběru hl.kamery 135
  • Fotorežim Ne
  • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Neoline
Úhel záběru hl.kamery: 135
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 140 mm
Výška: 60 mm
Délka: 200 mm
Hmotnost: 620 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: Cestovní obal pro detektor

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SD

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: micro SD

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 2

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Fotoaparát

Fotorežim: Ne

Ostatní

Kód produktu: X-COP 9100S

Všechny parametry

Recenze Neoline X-COP 9100S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Neoline X-COP 9100S