Neoline X-COP 8700S

Nákupem získáte 119,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Palubní radarový detektor Neoline X-COP 8700S si najde své místo i ve vašem autě. Zaujme designovým provedením a jednoduchým ovládáním gesty. Disponuje databází s údaji o stacionárních radarech až v 45 zemích, měřených úsecích a semaforech zaznamenávajících prejadz na červenou. Kromě toho vás upozorní na překročení povolené rychlosti, díky zabudovanému GPS modulu. Je vybaven kvalitním OLED displejem, jehož barevnost si můžete měnit. Na výběr je až 6 barevných možností a možnost nastavení LED režimů. Funkce X-logic přináší informace o zrychlení vašeho auta. Dodáván s praktickým držákem, OTG Micro USB kabelem a 3M páskou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vyhněte se pokutám

Radarový detektor Neoline X-COP 8700S se stane vaším partnerem na cestách. Využijete ho při každodenní cestě do práce nebo na delších trasách. Během jízdy vás upozorní na vše důležité. Poskytne vám informace o stacionárních radarech i měřených úsecích, díky čemuž budete moci dříve reagovat a zpomalit. Také vás upozorní i na semafory, který zaznamenává přejezd na červenou.

OLED displej

Palubní radar překvapí menšími rozměry a futuristickým designem. Údaje se zobrazí na barevném OLED displeji s možností změny barevného provedení. Na výběr máte tyto barvy: bílá, modrá nebo světlá modrá, zelená, žlutá a červená. Displej je vybaven senzorem jasu, který se stará o optimální kvality zobrazení. Můžete si zvlášť nastavit i barvu diodového pruhu umístěného pod tlačítky. Na výběr je několik režimů, například sytější barva LED diody může signalizovat sílu přijímaného signálu nebo varování.

Intuitivní ovládání

Neoline X-COP 8700S víte ovládat i vaší rukou, což oceníte hlavně během řízení, kdy se musíte soustředit na cestu. Při vypnutí hlasových a zvukových upozornění stačí když mávnete rukou ve vzdálenosti 10 až 15 před detektorem a zvuk se automaticky vypne.

GPS a X-logic funkce

V menu najdete i modul GPS/GLONASS, který obsahuje databázi policejních radarů až 45 zemí, takže i při cestování v jiných zemích budete vědět kdy zpomalit. Nabízí i funkci X-logic zaznamenávající zrychlení vozidla na úseku 402 metrů. Můžete změřit rychlost do 60 km/h, 100 km/h, 100 až 150 km/h a 100 až 200 km/h.

Obsah balení: palubní radarový detektor NEOLINE X-COP 8700S, držák s 3M páskou, držák s přísavkami na čelní sklo, OTG micro USB kabel, napájecí kabeláž s cigaretovým adaptérem, napájecí kabeláž pro pevnou montáž, návod, cestovní obal pro detektor

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • GPS Ano
  • Dotyková obrazovka Ne
  • Vestavěný mikrofon Ne
  • Fotorežim Ne
  • Parkovací režim Ne

Další vlastnosti

Značka: Neoline

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 140 mm
Výška: 70 mm
Délka: 160 mm
Hmotnost: 578 g

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ne
Parkovací režim: Ne

Obsah balení

Obsah balení: Cestovní obal pro detektor

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ne

Baterie

Zabudovaná baterie: Ne

Fotoaparát

Fotorežim: Ne

Ostatní

Kód produktu: X-COP 8700S

Všechny parametry

Recenze Neoline X-COP 8700S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Neoline X-COP 8700S