Need for Speed Heat PS4 hra

Zobrazit


Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Závodní, Lokalizace: anglická,


Cena 519 Kč

Sleva 71 % z původní cena: 1 799 Kč Zobraziť nápovědu

5,19 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Závodní hra Need for Speed Heat vás zavede do světa rychlých aut a nelegálních pouličních nočních závodů, které se konají ve městě Palm City. K dispozici je denní i noční režim, který se liší v přístupu policistů v okamžiku, kdy porušíte zákon. Soutěžit můžete v závodech nebo v driftovacích i terénních akcích. Za výhry získáte různé doplňky a peníze na nákup vozidel, které můžete vylepšovat podle svých představ. Hra určená pro herní konzoli Sony PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci.

Překonejte všechny limity

Hra Need for Speed ​​Heat disponuje denním i nočním režimem. Přes den si zasoutěžte ve Speedhunter Showdown a získejte peníze za vítězství v závodech nebo v driftovacích a terénních akcích. V nočních hodinách se zapojte do nelegálních pouličních závodů, abyste si zvýšili reputaci a získali hodnotné odměny.

Úprava vozidel a postavy

Ve hře vylepšete jakékoliv auto tak, aby vyhovovalo vašemu jízdnímu stylu a vlastnostem tratě. Do vašeho oblíbeného vozu můžete koupit výkonnější motor, různé části karoserie a dokonce i výfukový systém, aby auto vydávalo zvuk přesně podle vašich představ. Vizuální stránku dotvoříte širokou škálou barev a nápisů. Nechybí ani možnost přizpůsobení vzhledu vašeho avatara pomocí oblečení a různých doplňků.

Hlídkující policisté

Ve městě Palm City hlídkují policisté, kteří se snaží chytit bezohledné řidiče. Přes den jsou policisté méně agresivní, takže se budete muset snažit, abyste upoutali jejich pozornost. V noci se ale pravidla změní. Na směnu nastoupí nepoctiví policisté, kteří pod vedením Mercera použijí všechny dostupné prostředky k vašemu zastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Závodní
Lokalizace anglická

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Need for Speed Heat PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jiří

4. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoTomáš

31. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • - pěkná grafika
  • - pěkná hudba u hry
  • - super hra