Need for Speed Heat PS4 hra

1 799 Kč ? Ušetříte 44 % 999 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Závodní hra Need for Speed Heat vás zavede do světa rychlých aut a nelegálních pouličních nočních závodů, které se konají ve městě Palm City. K dispozici je denní i noční režim, který se liší v přístupu policistů v okamžiku, kdy porušíte zákon. Soutěžit můžete v závodech nebo v driftovacích i terénních akcích. Za výhry získáte různé doplňky a peníze na nákup vozidel, které můžete vylepšovat podle svých představ. Hra určená pro herní konzoli Sony PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 44 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Překonejte všechny limity

Hra Need for Speed ​​Heat disponuje denním i nočním režimem. Přes den si zasoutěžite v Speedhunter Showdown a získejte peníze za vítězství v závodech nebo v driftovacích a terénních akcích. V nočních hodinách se zapojte do nelegálních poulučných závodech, aby ste si zvýšili reputaci a získali hodnotné odměny.

Úprava vozidel a postavy

Ve hře vylepšete jakékoliv auto tak, aby vyhovovalo vašemu jízdnímu stylu a vlastnostem tratě. Do vašeho oblíbeného vozu můžete koupit výkonnější motor, různé části karoserie a dokonce i výfukový systém, aby auto vydávalo zvuk přesně podle vašich představ. Vizuální stránku dotvoříte širokou škálou barev a nápisů. Nechybí ani možnost přizpůsobení vzhledu vašeho avatara pomocí oblečení a různých doplňků.

Hlídkující policisté

Ve městě Palm City hlídkují policisté, kteří se snaží chytit bezohledné řidiče. Přes den jsou policisté méně agresivní takže se budete muset snažit, abyste upoutaly jejich pozornost. V noci se ale pravidla změní. Na směnu nastoupí nepoctiví policisté, kteří pod vedením Mercera použijí všechny dostupné prostředky na vaše zastavení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 16+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAP452207

Všechny parametry

Recenze Need for Speed Heat PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Need for Speed Heat PS4 hra