Need for Speed Heat PC hra

1 549 Kč ? Ušetříte 48 % 799 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 79,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Závodní hra Need for Speed Heat vás zavede do světa rychlých aut a nelegálních pouličních nočních závodů, které se konají ve městě Palm City. K dispozici je denní i noční režim, který se liší v přístupu policistů v okamžiku, kdy porušíte zákon. Soutěžit můžete v závodech nebo v driftovacích i terénních akcích. Za výhry získáte různé doplňky a peníze na nákup vozidel, které můžete vylepšovat podle svých představ. Hra určená pro počítač je dodávána na DVD disku a má anglickou lokalizaci. Zobrazit celý popis

 • Akce
 • Sleva 48 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Překonejte všechny limity

Hra Need for Speed ​​Heat disponuje denním i nočním režimem. Přes den si zasoutěžite v Speedhunter Showdown a získejte peníze za vítězství v závodech nebo v driftovacích a terénních akcích. V nočních hodinách se zapojte do nelegálních poulučných závodech, aby ste si zvýšili reputaci a získali hodnotné odměny.

Úprava vozidel a postavy

Ve hře vylepšete jakékoliv auto tak, aby vyhovovalo vašemu jízdnímu stylu a vlastnostem tratě. Do vašeho oblíbeného vozu můžete koupit výkonnější motor, různé části karoserie a dokonce i výfukový systém, aby auto vydávalo zvuk přesně podle vašich představ. Vizuální stránku dotvoříte širokou škálou barev a nápisů. Nechybí ani možnost přizpůsobení vzhledu vašeho avatara pomocí oblečení a různých doplňků.

Hlídkující policisté

Ve městě Palm City hlídkují policisté, kteří se snaží chytit bezohledné řidiče. Přes den jsou policisté méně agresivní takže se budete muset snažit, abyste upoutaly jejich pozornost. V noci se ale pravidla změní. Na směnu nastoupí nepoctiví policisté, kteří pod vedením Mercera použijí všechny dostupné prostředky na vaše zastavení.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Médium DVD
 • Platforma PC
 • Typ hry Závodní
 • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 16+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 140 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAPC03563

Všechny parametry

Recenze Need for Speed Heat PC hra

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Tonáš, 17.12.2019

Po průšvihu zvaném Payback přišla celkem solidní náprava. Hra sice hodně kopíruje konkurenci, ale na pár večerů zabaví.

 • Rozsáhlý tuning
 • Policie už není na okrasu, jako v NFS 2015 a Payback
 • Horší optimalizace, i přes doporučené požadavky hra při 2560x1080 nedrží stabilních 60 FPS. Na arkádu to skákání 45-60 ale moc nevadí.
 • Více aut by neškodilo. (Rozmlsanost z Forza Horizon 4.)
 • Jízdní model by zasloužil trochu upravit, je to až moc. Brzdy jsou vlastně k ničemu, když každou zatáčku musíte vzít driftem bez ohledu na rychlost, jinak nevyhrajete nic.

Příslušenství k Need for Speed Heat PC hra