Nedis SmartLife WIFICDP20WT video domovní zvonek


Video domovní zvonek, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Noční vidění, Způsob použití: externí, Cloud řešení. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktický bezdrátový domovní zvonek s kamerou Nedis SmartLife WIFICDP20WT v bíločerné barvě se snadno spojí s vaším chytrým telefonem nebo tabletem a vy tak uvidíte, kdo stojí před vašimi dveřmi. Stačí si nainstalovat aplikaci a začít obousměrnou komunikaci, ať už jste kdekoli (stačí mít chytrý telefon připojený k internetu). Zařízení disponuje maximálním rozlišení HD (720p), zorným úhlem 120°, nočním viděním do dálky 5 metrů, odolností vůči povětrnostním podmínkám IP54, jednoduchou instalací, možností zaznamenat návštěvníka (detektor pohybu PIR) a případně uložit záznam na microSD kartu.

Videotelefon SmartLife

Díky tomuto domovnímu zvonku s kamerou vždy uvidíte, kdo stojí u dveří, ať jste kdekoli. Jakmile návštěvník zazvoní na zvonek nebo (díky přesné detekci pohybu) se jen přiblíží k vaší verandě, dostanete upozornění do chytrého telefonu. Pak můžete začít videohovor a nemusíte přitom ani otevřít dveře. Vzhledem k tomu, že můžete reagovat z jakéhokoli místa na světě za předpokladu, že máte chytrý telefon připojen k internetu, zvyšuje se zabezpečení, protože to vypadá, jako byste byli doma. HD kamera (720p) má zorný úhel 120° a podporuje noční vidění (5 m).

Snadná instalace

Pokud nemáte čas otevřít dveře, nemusíte si dělat starosti. Obrazové záznamy se ukládají na kartu microSD a vy se na ně můžete podívat, kdykoli budete chtít. Tento bezdrátový zvonek s kamerou se snadno montuje, protože obsahuje dobíjecí baterii, takže nevyžaduje žádné napájecí kabely. Rozšiřte si tento domovní zvonek s kamerou pomocí jednotky dveřního zvonku (WIFICDPC10BK) a vyzvánění uslyšíte i v případě, že budete mít vypnutý chytrý telefon.

Specifické vlastnosti

  • Součástí balení je baterie, která poskytuje 100% bezdrátové řešení a zajišťuje snadnou instalaci

  • Výdrž baterie až 2 měsíce v pohotovostním režimu nebo 200 záznamů na jedno nabití

  • Pošle vám push oznámení do chytrého telefonu, pokud se někdo přiblíží (detekce pohybu) nebo zazvoní na zvonek

  • Detekci pohybu lze deaktivovat

  • Obousměrná komunikace vám umožní mluvit s návštěvníky, ať už jste kdekoli

  • Záznam v kvalitě HD (720p) a digitální zoom na chytrém telefonu pro podrobné zobrazení

  • Záznamy se ukládají na kartu microSD s kapacitou až 128 GB (není součástí balení)

  • Možnost rozšíření pomocí bezdrátového dveřního zvonku (WIFICDPC10BK - není součástí balení)

  • IP krytí IP54

Cloudové úložiště

Cloudové úložiště pro kameru dokáže zaznamenávat videa pokaždé, když kamera zjistí pohyb. Nemusíte mít obavy z toho, že vám bude chybět důležitý záznam, a to ani v případě odcizení zařízení nebo poškození microSD karty. K uložené video historii ve službě Cloud můžete přistupovat prostřednictvím aplikace pro kameru nebo webové stránky. Poplatek za cloudovou službu závisí zpravidla na počtu kamer a době záznamu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 1280x720
Způsob použití externí
Noční vidění Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nedis SmartLife WIFICDP20WT video domovní zvonek

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi