Nedis WIFIACMB1WT7


Mobilní klimatizace, Energetická třída (chlazení): A, Energetická třída (ohřev): A, Maximální výkon chlazení: 7000 Btu, Maximální výkon ohřevu: 792 W, Maximální hlučnost: 65 dB, Vhodné pro místnosti do: 60 m3, Odvlhčovací kapacita: 0,83 l/h, Zásobník na odvlhčenou vodu, Filtrace, Možnost odvodu přes okno, Délka odtokové hadice: 1,5 m, Časovač, Dálkové ovládání, Hmotnost: 21 kg. Více info


Cena 9 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 98 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart mobilní klimatizace Nedis WIFIACMB1WT7 v bílém provedení s možností připojení na Wi-Fi zajišťuje příjemné vychlazení místnosti o velikosti až do 60 m³. Po připojení na internetovou síť je možné ovládat klimatizaci na dálku prostřednictvím mobilní aplikace Nedis SmartLife. Také ji můžete ovládat pomocí hlasu, pokud je váš pomocník připojen na hlasové asistenty Google Home nebo Amazon Alexa. Klimatizace je klasicky vybavena i dálkovým ovládáním. Nedis WIFIACMB1WT7 spojuje 3 funkce v 1, chlazení, větrání a odvlhčování. Klimatizace disponuje 24hodinovým časovačem a funkcí spánku. Na výběr máte ze dvou rychlostí ventilace a nastavení teploty, v rozsahu od 16 do 32 °C. Systém samočisticího odpařování zajišťuje lepší energetickou účinnost a výkon ochlazování.

 

 

Nedis WIFIACMB1WT7

 • Mobilní klimatizace
 • Připojení na Wi-Fi
 • 2 rychlosti ventilace
 • Nastavitelná teplota v rozmezí 16 až 32 °C
 • 3 v 1: chlazení, větrání a odvlhčování
 • 24hodinový časovač
 • Funkce spánku
 • Automatická funkce obměny vzduchu
 • LED displej
 • Systém samočisticího odpařování
 • Indikátor plné nádrže

Multifunkčnost

Klimatizácia Nedis WIFIACMB1WT7 je postavena na kolečkách, takže pokud budete mít jednu místnost dostatečně vychlazenou, stačí ji přenést do druhé a začít znovu ochlazovat. Díky hadici o průměru 150 mm si můžete také nastavit proudění teplého vzduchu v chladných zimních večerech. V balení se nachází i utěsňovací AC pro okna, která umožňuje propojení hadice ven. Mobilní klimatizace tedy přináší tři funkce v jednom, a to chlazení, větrání a odvlhčování.

Skvělé vlastnosti

Mobilní klimatizaci Nedis WIFIACMB1WT7 lze nastavit až na 2 rychlosti větrání v teplotním rozmezí od 16 do 32 °C. Díky možnosti připojení na Wi-Fi si můžete pomocí mobilní aplikace nastavit funkce klimatizace kdekoliv a kdykoliv. Také klimatizace disponuje 24hodinovým časovačem, díky kterému si můžete nastavit přesný čas vypnutí. Elegantní bílé provedení zapadne do každé domácnosti. Její kompaktní velikost umožňuje snadné skladování.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 65 db
Časovač Ano
Energ.třída (chlazení) A
Celková spotřeba 0.72 kW
Maximální výkon chlazení 7000 BTU
Odvlhčovací kapacita 0.83 l/h
Výkon 2.1 kW
Spotřeba za hodinu 0.8 Kilowatth.

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Nedis WIFIACMB1WT7

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi