Navitel R600 Quad HD


Autokamera, Úhel záběru: 170", Max. rozlišení videa: 2560x1440 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2", Ukládací médium: Micro SDXC, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpg, Zabudovaná baterie, Vestavěný mikrofon, G-Shock senzor, Parkovací režim. Více info


Cena 2 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Záznamová Autokamera Navitel R600 Quad HD v černém provedení umožní zaznamenat vaši jízdu. Potěší vás rychlá a jednoduchá instalace na čelní sklo. Předností kamery je 2" TN displej s rozlišením 960 × 240 pixelů, čip Novatek NT96660, 4vrstvý skleněný objektiv až se 170° úhlem záběru a citlivý mikrofon. Videa nahrává ve výborné Quad HD kvalitě 2560 × 1440 pixelů při 30 snímcích za sekundu ve formátu MP4. Samozřejmostí je G-senzor, parkovací režim, noční režim, nahrávání ve smyčce či funkce automatický start. Všechny záznamy se ukládají na paměťovou microSD kartu s maximální kapacitou 256 GB.

Výborné Quad HD rozlišení

Autokamera Navitel R600 je vybavena kvalitním snímacím čipem Novatek, který natočí video ve vysoké QHD kvalitě, což představuje rozlišení 2560 × 1440 pixelů. Umožní vám natáčet videa také ve Full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů (při 60 fps) nebo v HD rozlišení 1280 × 720 pixelů (při 120 fps). Video v QHD kvalitě je natáčeno při 30 snímcích za sekundu. Skleněná čočka se čtyřmi vrstvami a výborný úhel záběru až 170° umožní zachytit ještě více prostoru. S tímto rozlišením pořídíte kvalitní záznam, na kterém budou čitelné i SPZ ostatních aut. Záznam z kamery vám může posloužit i jako důkazní materiál při prověřování dopravních nehod.

Skvělé funkce

Záznamová kamera je vybavena praktickými funkcemi, které jistě oceníte. Jednou z nich je automatické zapnutí kamery. Kamera se zapne hned po nastartování vašeho vozidla. Další funkcí je noční režim pro zaznamenávání snímků i při slabším světle. Parkovací režim je skvělou funkcí hlavně tehdy, pokud necháte své auto na parkovišti. Při kolizi s vaším zaparkovaným vozem se parkovací režim spustí a zaznamená celý průběh nehody.


G-senzor

Videa se nahrávají ve smyčkách, aby nedošlo k přeplnění paměti. Maximální podporovaná paměť microSD karty činí 256 GB. Pokud bude chtít daný záznam uložit, stačí stisknout jedno tlačítko a kamera se postará o to, aby se záznam nepřepsal. V případě zaznamenání otřesu se aktivuje G-senzor, který dané video zamkne, čímž automaticky zabrání jeho automatickému přepsání.

Obsah balení: kamera Navitel R600 Quad HD, držák do auta na čelní sklo, mini USB kabel, nabíječka do auta, čisticí ubrousek, manuál

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2 "
Wi-Fi Ne
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Úhel záběru hl.kamery 170 °
Fotorežim Ne
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Navitel R600 Quad HD

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi