Navitel R600 Quad HD

Záznamová Autokamera Navitel R600 Quad HD v černé barvě umožní zaznamenat vaši jízdu. Rychlá a jednoduchá instalace na čelní sklo potěší. Předností kamery je 2" TN displej s rozlišením 960 x 240 pixelů, čip Novatek NT96660, 4vrstvý skleněný objektiv až se 170° úhlem záběru a citlivý mikrofon. Videa nahrává ve výborné Quad HD kvalitě 2560 x 1440 pixelů při 30 snímcích za sekundu ve formátu MP4. Samozřejmostí je G-senzor, parkovací režim, noční režim, nahrávání ve smyčce či funkce automatický start. Všechny záznamy se ukládají na paměťovou kartu microSD s maximální kapacitou 256 GB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 12 %

Popis produktu

Výborné Quad HD rozlišení

Autokamera Navitel R600 je vybavena kvalitním snímacím čipem Novatek, který natočí video ve vysoké QHD kvalitě, což představuje rozlišení 2560 x 1440 pixelů. Umožní vám natáčet videa také ve Full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů (při 60 fps) nebo v HD rozlišení 1280 x 720 pixelů (při 120 fps). Video v QHD kvalitě je natáčeno při 30 snímcích za sekundu. Skleněná čočka se čtyřmi vrstvami a výborný úhel záběru až 170° umožní zachytit ještě více prostoru. S tímto rozlišením pořídíte kvalitní záznam, na kterém budou čitelné i SPZ ostatních aut. Záznam z kamery vám může posloužit i jako důkazní materiál při prověřování dopravních nehod.

Skvělé funkce

Záznamová kamera je vybavena praktickými funkcemi, které jistě oceníte. Jednou z nich je automatické zapnutí kamery. Kamera se zapne hned po nastartování vašeho vozidla. Další funkcí je noční režim pro zaznamenávání snímků i při slabším světle. Parkovací režim je skvělou funkcí hlavně tehdy, pokud necháte své auto na parkovišti. Při kolizi s vaším zaparkovaným vozem se parkovací režim spustí a zaznamená celý průběh nehody.


G-senzor

Videa se nahrávají ve smyčkách, aby nedošlo k přeplnění paměti. Maximální podporovaná paměť microSD karty činí 256 GB. Pokud bude chtít daný záznam uložit, stačí stisknout jedno tlačítko a kamera se postará o to, aby se záznam nepřepsal. V případě zaznamenání otřesu se aktivuje G-senzor, který dané video zamkne, čímž automaticky zabrání jeho automatickému přepsání.

Obsah balení: kamera Navitel R600 Quad HD, držák do auta na čelní sklo, miniUSB kabel, nabíječka do auta, čistící ubrousek, manuál

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 2 "
 • Wi-Fi Ne
 • GPS Ne
 • Dotyková obrazovka Ne
 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Max.rozliš.videa 2560x1440
 • Úhel záběru hl.kamery 170
 • Fotorežim Ne
 • Parkovací režim Ano

Další vlastnosti

Značka: Navitel
Úhel záběru hl.kamery: 170
Počet kamer: 1

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 2 "
Dotyková obrazovka: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 50 mm
Výška: 100 mm
Délka: 30 mm
Hmotnost: 80 g

Multimédia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkce

? GPS: Ne
G-shock senzor: Ano
Parkovací režim: Ano

Obsah balení

Obsah balení: dárkový poukaz  mapy Europy, Ruska, Běloruska, Kaz

Paměť

Kompat.paměť.karty: micro SDXC

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Datové uložiště

? Ukládací médium: Micro SDXC

Video

? Max.rozliš.videa: 2560x1440
Snímková frekv.při videu: 30 sn/s

Baterie

Zabudovaná baterie: Ano

Fotoaparát

Fotorežim: Ne

Ostatní

Kód produktu: NAVITEL R600

Všechny parametry

Recenze Navitel R600 Quad HD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Navitel R600 Quad HD