Navitel R300 GPS černá

  • Doprava zdarma

Úhlopříčka ("): 2 ", Wi-Fi: Ne, GPS: Ano, Dotyková obrazovka: Ne, Vestavěný mikrofon: Ano, Max.rozlíš.videa: 1920x1080, Úhel záběru hl.kamery: 140, Parkovací režim: Ano,


Cena 1 590 Kč

15,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kompaktní autokamera Navitel R300 GPS spolehlivě nahraje dění před vaším vozidlem. Vybavena je citlivým optickým senzorem GC2053. Senzor umožní nahrávat kvalitní video v rozlišení FullHD 1920 × 1080 pixelů i za zhoršených světelných podmínek. Kamera je dále vybavena širokoúhlým objektivem, který je tvořen čtyřvrstvou skleněnou čočkou s úhlem záběru 140°. Dále je kamera vybavena vlastním GPS modulem, G-senzorem a parkovacím režimem. Záznamy lze ukládat na paměťové karty microSD s maximální kapacitou 64 GB. Nechybí ani 2" displej s rozlišením 320 × 240 pixelů. Součástí balení je držák s přísavkou, napájecí adaptér a kabel.

Perfektní obraz ve dne i v noci

Zaznamenejte dění před vaším vozem kdykoliv a kdekoliv a za jakékoliv denní doby s kompaktní autokamerou Navitel R300 GPS. Kamera disponuje citlivým snímačem GC2053, který je připraven nahrávat kvalitní video i za slabého osvětlení. Maximální rozlišení kamery je FullHD 1920 × 1080 pixelů se snímkovou frekvencí 30 sn./s. Video bude nahráváno do souborů MOV s kodekem H.264, což zaručí vynikající kvalitu. Samozřejmostí je možnost cyklického nahrávání s videosekvencemi, trvajícími 1, 3 nebo 5 minut.

Širokoúhlý objektiv

Dále je kamera vybavena širokoúhlým objektivem, jehož šířka záběru je 140°. Objektiv je tvořen čtyřvrstvou skleněnou čočkou, která zprostředkuje snímači vynikající obraz. Díky širokému úhlu záběru budete mít na záznamu kompletní dění před vámi, včetně krajnice vozovky. Full HD rozlišení zajistí, že na záznamech budou čitelné i SPZ ostatních účastníků provozu. Záznam je možné ukládat na paměťové karty microSD s maximální kapacitou 64 GB.

Integrovaný GPS modul

Navitel R300 GPS je navíc vybavena vlastním GPS modulem, díky čemuž získáte další užitečné funkce. Kamera umožní zobrazení aktuální povolené rychlosti, nebo vás upozorní na rizikové úseky. Zároveň vás také kamera upozorní v případě výskytu radarů zvukovým i vizuálním varováním. Mimo to vám také kamera bude ukazovat vaši aktuální rychlost dle GPS signálu. V neposlední řadě budete moci ve svých záznamech mít i informace s GPS polohou.

Parkovací režim

Součástí kamery je také G-senzor, který snímá pohyby a otřesy vašeho vozidla. V případě, že bude vaše vozidlo zaparkováno a kamera rozpozná nějaký otřes, okamžitě se spustí nahrávání i díky integrované baterii s kapacitou 120 mAh. Tento záznam vám může odhalit, co se s vaším autem dělo v případě vaší nepřítomnosti. Kamera je dále vybavena 2" displejem s rozlišením 320 × 240 pixelů, který vám přehledně zobrazí nastavení kamery a také živý náhled videa.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 2 "
Wi-Fi Ne
GPS Ano
Dotyková obrazovka Ne
Vestavěný mikrofon Ano
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Úhel záběru hl.kamery 140
Parkovací režim Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Navitel R300 GPS černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno