Navitel E500 TMC Magnetic


Úhlopříčka ("): 5 ", Bluetooth: Ne, Kompat.paměť.karty: micro SD, Interní paměť: Ano, Voděodolný: Ne, TMC: Ne, TIR mód: Ne, Bezplatná aktualizace map: Ano, Smart notifikace: Ne, Alarm rychlost./bezp.kamery: Ano, Asist.řazení do jízd.pruhů: Ano, MP3 přehrávač: Ne, Podpora pro Geocaching: Ne,


Cena 2 390 Kč

Sleva 17 % z ceny doporučené výrobcem: 2 890 Kč Zobrazit nápovědu

23,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Automobilová GPS navigace Navitel E500 TMC Magnetic v černé barvě je ideálním společníkem na cesty. Na přehledném a podsvíceném 5" TFT dotykovém displeji s rozlišením 800 × 480 pixelů uvidíte cíl vaší cesty a trasu. Vybavena je procesorem Cortex-A7 s frekvencí až 800 MHz, 128MB operační pamětí RAM a 8GB úložištěm s možností rozšíření o 32 GB a systémem Windows CE 6.0. Z portů nabízí USB 2.0 a 3,5mm jack. Výborná výdrž Li-pol baterie s kapacitou 1 200 mAh. V menu najdete mapy evropských zemí. Jednoduchá instalace na čelní sklo pomocí držáku. Má i TMC přijímač.

Velký a přehledný displej

Dominantou GPS navigace je bezpochyby 5" TFT dotykový displej s perfektním podsvícením, které zajišťuje skvělou viditelnost i během slunečných dnů. Rozlišení displeje je 800 × 480 pixelů, aby byl obraz velmi jemný a dobře vykreslený. Kromě standardního ovládání můžete využívat i hlasové pokyny.

Magnetický držák

Navigace je vybavena praktickým magnetickým držákem s nepřetržitým napájením, pro které využívá autozapalovač. Držák má velmi silnou přísavku, která se přichytí na čelní sklo. Ve výhledu na cestu vám nebude překážet. Instalace je velmi jendoduchá a rychlá, navigaci a držák stačí k sobě jen přiložit. Navigace je v držáku dobře a bezpečně ukotvena. Po vložení do držáku se navigace automaticky spustí, pokud ji z něj vytáhnete, vypne se po cca 15 minutách.

Mapové podklady pro celou Evropu

Další výhodou navigace Navitel E500 TMC Magnetic jsou mapy až 43 evropských zemí, díky kterým budete vždy vědět, kde se právě nacházíte a kam směřujete. Kromě toho obsahuje i podklady pro země, jako je Rusko, Bělorusko, Ukrajina a Kazachstán. Mapy jsou nainstalovány přímo v paměti zařízení. V případě, že si chcete přidat další mapy, je potřeba je uložit na microSD kartu s maximální kapacitou do 32 GB.

Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 5 "
Bluetooth Ne
Kompat.paměť.karty micro SD
Interní paměť Ano
Voděodolný Ne
TMC Ne
TIR mód Ne
Bezplatná aktualizace map Ano
Smart notifikace Ne
Alarm rychlost./bezp.kamery Ano
Asist.řazení do jízd.pruhů Ano
MP3 přehrávač Ne
Podpora pro Geocaching Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Navitel E500 TMC Magnetic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno