Navitel E200 TMC


Úhlopříčka ("): 5 ", Bluetooth: Ne, Interní paměť: Ano, Voděodolný: Ne, TMC: Ne, TIR mód: Ne, Bezplatná aktualizace map: Ano, Smart notifikace: Ne, Alarm rychlost./bezp.kamery: Ano, Asist.řazení do jízd.pruhů: Ano, MP3 přehrávač: Ne, Podpora pro Geocaching: Ne,


Cena 2 290 Kč

22,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Navigace Navitel E200 TMC vám pomůže dostat se do zvoleného cíle. Na přehledném dotykovém 5" TFT displeji s rozlišením 480 × 272 pixelů a praktickým podsvícením se podíváte na zvolené mapy 9 zemí, které najdete v paměti. Možnost instalace i dalších map. Je vybavena procesorem MStar MSB2531A, 128MB operační pamětí RAM, 4GB úložištěm a operačním systémem Windows CE 6.0. Pro připojení externích zařízení využijete port mini USB a 3,5mm jack. Samozřejmostí jsou funkce, jako body zájmu POI, databáze SPEEDCAM, asistent jízdních pruhů a časový výpočet trasy. Disponuje 950mAh Li-pol baterií. Má i TMC přijímač. Barva: šedá.

Přehledný displej

Automobilová navigace Navitel E200 si najde své využití i ve vašem autě, ať už jezdíte delší nebo kratší trasy. Můžete si ji umístit na čelní sklo a díky dodávanému držáku ji jednoduše upevníte. Po připojení k držáku se navigace sama spustí. Dotykový 5" TFT displej s jemným podsvícením zobrazuje všechny důležité údaje o trase, které během jízdy potřebujete vědět.

Užitečné informace

V menu navigace najdete databázi SPEEDCAM, která vás upozorní na policejní radary. Oceníte i 3D zobrazení složitých mimoúrovňových křižovatek, abyste se mohli rychleji zorientovat a správně odbočit. Nechybí ani body zájmu POI, obsahující informace ohledně čerpacích stanic, hotelů, restaurací či památek i asistent jízdních pruhů. Také vám při zvolení trasy nabídne další alterntívy, ze kterých si můžete vybrat.

Předinstalované mapy

Navigace Navitel má ve své paměti uloženy mapy 9 zemí: Bělorusko, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Moldavsko, Rumunsko, Polsko, Slovensko a Ukrajina. Poznávejte nové země a dostaňte se vždy bezpečně do vámi zvoleného cíle.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 5 "
Bluetooth Ne
Interní paměť Ano
Voděodolný Ne
TMC Ne
TIR mód Ne
Bezplatná aktualizace map Ano
Smart notifikace Ne
Alarm rychlost./bezp.kamery Ano
Asist.řazení do jízd.pruhů Ano
MP3 přehrávač Ne
Podpora pro Geocaching Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Navitel E200 TMC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno