Nápojové automaty a ohřívače

Můžou to být kanceláře, jídelny nebo akce, jako jsou školení a kongresy. Tam, kde se setkává větší počet osob, najdou nápojové automaty a ohřívače své místo. Vždycky totiž přijde vhod horký čaj či chlazená voda.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 3 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Camry CR1259 (18l)

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

CAMRY CR1259

Značka: Camry, Hmotnost: 2850 g


2 799 Kč

Camry CR1267 (8,8L)

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 1

CAMRY CR1267

Značka: Camry, Hmotnost: 1450 g


2 399 Kč 2 199 Kč

Vigan ZH27DGX (27L)

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 1

VIGAN ZH27DGX

Barva: nerez, Smart: Ne, Vestavěný displej: Ano, Časovač: Ano


2 999 Kč

O kategorii

Nápojové ohřívače jako praktický pomocník

V této kategorii produktů najdete spoustu praktických věcí. V prvé řadě třeba důmyslné nápojové ohřívače, v nichž jednoduše nastavíte teplotu, kterou má voda mít právě teď i za hodinu, takže si horký čaj může dát kdokoli kdykoli. Jejich zásadním parametrem není jen objem a rozměry, ale i teplotní rozmezí, z něhož si vyberete požadovanou teplotu vody.

Někdo zase na svých akcích nebo ve svých prostorách ocení automat na horkou vodu, který poskytne vařící vodu za neuvěřitelných 5 až 10 sekund! Nastavit si na něm můžete nepřetržitý proud nebo konkrétně stanovenou dávku vody a nemusíte se bát ani o bezpečnost – přístroje bývají vybaveny ochranou proti ohřevu bez vody a proti přehřátí.

Zavařovací hrnce jako znovu objevená klasika

Nemůžeme nezmínit praktické zavařovací hrnce, v nichž jednoduše zavaříte vynikající domácí marmelády, kompoty, houby, maso a takřka cokoli, co vás napadne! Některé mají rovněž vestavěný výtokový kohout například na stáčení čaje, svařeného vína, punče a dalších horkých nápojů.

A připravené pro vás máme i příslušenství, jako soudky na vodu, stojany na soudky nebo bombičky s CO2. S nimi bude vaše výbava kompletní.