Nanoleaf Light Panels Rhythm Smarter Kit 9 ks

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 64,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Inteligentní osvětlení Nanoleaf Light Panels Smarter Kit v provedení Rhythm disponuje 9 světelnými panely s 16,7 milionem barev, ovládanými intuitivním softwarem s podporou platforem inteligentní domácnosti. Jednoduchá integrace je zajištěna bezdrátovým připojením WiFi a možností rozšíření na 30 panelů k jednomu zdroji. Výkon osvětlení je až 100 lm/panel a teplota barev se pohybuje na škále 1200-6500 K (teplá bílá-studená bílá). Ovládání je jednoduché díky smartphone aplikaci, přímo na zařízení a kompatibilitou s hlasovými asistenty. Přizpůsobte si tvar i nastavení osvětlení podle vaší nálady a s modulem Rhythm si užijte vaši oblíbenou hudbu i očima, její synchronizací s osvětlením. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Inteligentní design se škálou možností

Konstrukce panelů Nanoleaf ztělesňuje inteligentní design, který se přizpůsobuje potřebám uživatele. Verze Rhythm Smarter Kit disponuje 9 panely, které přinášejí nové možnosti osvětlení v domácnosti. Škála barev v rozmezí od teplé bílé po studenou bílou 1200-6500 K, až 16,7 milionů barev a výkon 100 lm vám poskytne možnosti jaké si ani neumíte představit. K dispozici máte i možnost rozšíření na 30 panelů připojených k jednomu zdroji. Rozmístěte si trojúhelníkové panely do jakéhokoliv tvaru, pomocí montážní pásky, připojte je k síti WiFi a vyzkoušejte všechny možnosti, které osvětlení Nanoleaf nabízí.

Užijte si svou oblíbenou hudbu i očima

Prostřednictvím dodaného modulu Rhythm si užijete svoji hudbu nejen ušima, ale na své si přijdou i vaše oči. Stačí připojit tento modul k libovolnému panelu, spustit osvětlení a užívat si symfonii světel ve vaší pokoji. V reálném čase reaguje na jakýkoliv žánr hudby nebo zvuk, což z něj dělá skvělý doplněk na zábavu pro vás a vaši rodinu.

Jednoduché ovládání pro každého

Pomocí intuitivní smartfónové aplikace si snadno přizpůsobíte osvětlení podle své nálady. Vytvořte si různé světelné scénáře, nebo si stáhněte scény, které jsou sdíleny mezi komunitou uživatelů systému inteligentního osvětlení Nanoleaf. Ovládání je možné i pomocí hlasových asistentů Siri, Amazon Alexa a Google Asistent. Nanoleaf podporuje i systémy inteligentní domácnosti IFTTT a Apple Homekit. Pro snadnou změnu nastavení máte k dispozici i přepínací tlačítko na fyzickém ovladači.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 18 W
  • Druh patice nemá
  • Světelný tok 900 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Nanoleaf
? Smart: Ano
Celkový výkon: 18 W
Druh patice: nemá
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 900 Lumen

Obsah balení

Obsah balení: 9x RGBW Smart panel,zdroj

Fyzické vlastnosti a barva

Hmotnost: 2650 g

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Energetické údaje

Napájení: 100-240 V

Další parametry

Oblast využítí: Osvětlení
Technologie: Wifi
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: sada / kit

Ostatní

Kód produktu: NL28-2002TW-9PK

Všechny parametry

Recenze Nanoleaf Light Panels Rhythm Smarter Kit 9 ks

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Nanoleaf Light Panels Rhythm Smarter Kit 9 ks