Nábor

Hledáme (videa, přidal bych nějaké tři top body :)):

Prodejce Prodejce

Aktivní obsluha zákazníků, prodej zboží a služeb, poradenství, sepisování a uzavírání splátkových smluv, péče o přidělenou část prodejny

Pokladní Pokladní

Markování na pokladně, prodej doplňkového zboží, péče o zboží v pokladní zóně, provádění denní uzávěrky a odevzdávání tržby, nabídka Věrnostních karet.

Skladník Skladník

Přijímání zboží a manipulace se zbožím ve skladu, naskladňování nebo naopak příprava zboží k expedici, výdej zboží zákazníkům v prodejně, sepisování reklamací a pomoc zákazníkům při jejich řešení

Banner A Názov

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas convallis odio non convallis ultricies. Fusce et quam ac mauris accumsan rutrum.

Mapa poboček s proklikem na volná místa

Nabízíme:

udělal bych grafickou dlaždici, něco co máme v EW škole, bude to vypadat líp, než suchej seznam

Názov

O společnosti

Společnost Electro World, s. r. o. byla v České republice založena v roce 2002 jako dceřiná firma nadnárodního koncernu Dixons retail. Na českém trhu jsme byli prvním prodejcem spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, který zavedl koncept velkoprostorových prodejen s velmi širokou nabídkou zboží. Se svými 19 prodejnami v České republice a 36 prodejnami současné mateřské společnosti NAY, a. s. na Slovensku patříme mezi nejvýznamnější hráče na trhu ve Střední Evropě. Svým zákazníkům nabízíme možnost výběru ze širokého portfolia produktů černé a bílé techniky, mobilních telefonů a výpočetní techniky od všech významných a renomovaných světových výrobců, včetně velkého množství doplňkových, moderních služeb. Jsme držiteli několika ocenění Obchodník roku společnosti Master Card a ocenění Czech Superbrands Award. 

V Electro World žijeme technikou, máme však další významné hodnoty, které nás spojují.

Naše hodnoty

JSME FÉROVÍ

Snažíme se o budování dlouhodobých a férových vztahů mezi sebou, našimi dodavateli, ale zejména s našimi zákazníky.

 

MÁME VÁŠEŇ PRO TECHNIKU

Žijeme technikou a novými technologiemi. Rádi se o ni podělíme s našimi zákazníky a dodavateli. Jsme špickovými odborníky v této oblasti a o technice chceme vědet více než naše konkurence.

 

JSME FLEXIBILNÍ A ZJEDNODUŠUJEME ZÁKAZNÍKŮM ŽIVOT

Prosazujeme jednoduchost v komunikaci a při plnění úloh, neseme zodpovědnost za svá rozhodnutí a jsme flexibilní a vstřícní vůči sobě, našim dodavatelům i zákazníkům.