Kabely a nabíječky pro chytré hodinky/náramky

Pořiďte si ke svým chytrým hodinkám nabíjecí kabel nebo nabíječku. Vždycky je lepší mít jich víc, ať se nemusíte spoléhat na jedinou možnost, jak hodinkám dodat šťávu. V naší nabídce máme tu správnou nabíječku na většinu chytrých hodinek, fitness náramků i třeba bezdrátových sluchátek.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Polar
Značka
Zens
Značka

Zobrazujeme 6 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

Nabité chytré hodinky jsou spokojené chytré hodinky

Většina smart hodinek potřebuje každých několik dní aspoň na pár desítek minut do nabíječky. Podobně jako chytré mobily.

Na rozdíl od smartphonů se ovšem nedají nabíjet běžně dostupnými kabely s konektory Lightning nebo USB-C. Naopak. U chytrých hodinek platí, že co značka, to jiná nabíječka.

Chytré hodinky: Co značka, to jiná nabíječka

Obecně pro smart hodinky existují dva typy nabíječek. Módní, prestižní hodinky jako Apple Watch nebo Samsung Galaxy Watch se nabíjejí bezdrátově.

Populární fitness náramky Xiaomi nebo sportovní chytré hodinky Garmin naopak spoléhají na osvědčené a spolehlivé kabely.

Pro „jablíčkáře“, tedy příznivce značky Apple, máme v nabídce také nabíječky od výrobců Zens, Cellular line a Swissten. Včetně třeba šikovné powerbanky pro Apple Watch s kapacitou na pět plných nabití.