MyPhone Halo Q černý


Telefon, 2,8" displej, Rozlišení: 320x240", Interní úložiště: 64 MB, Slot pro paměťovou kartu, 64 MB RAM, Bluetooth, Dual SIM:, 2 Mpx hlavní fotoaparát, 1400 mAh baterie, micro sim. Více info


Cena 1 090 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 11 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Tlačítkový telefon MyPhone Halo Q v černém provedení s nabíjecím stojanem je vhodný pro ty, kteří preferují klasiku. Barevný 2,8 "TFT displej s rozlišením 320 × 240 pixelů zobrazí vše potřebné, fotografie zhotovíte díky 2Mpx zadnímu fotoaparátu. Dostatečně velká tlačítka umožní snadné ovládání i psaní zpráv. O výdrž se stará vyměnitelná 1400mAh baterie. Interní paměť rozšíříte microSD kartou s kapacitou do 32 GB. Ve výbavě najdete SOS tlačítko, Bluetooth 4.0, funkci Dual SIM a port microUSB.

Pokud potřebujete pomoc

SOS tlačítko, umístěné na zdání straně telefonu, je možné použít v případě nouze, pokud budete potřebovat lékařskou pomoc. Po jeho stisknutí telefon totiž automaticky postupně zavolá na všechna uložená SOS čísla a bude vytáčet do doby, než se hovor spojí. Díky této funkcí si vždy budete schopni zavolat pomoc.

Prostor pro vaše fotografie nebo hudbu

Telefon je velmi praktický a jednoduchý na ovládání i díky velkým tlačítkům. Hledání kontaktů či psaní zpráv hravě zvládnete. Do telefonu lze vložit paměťovou kartu s kapacitou do 32 GB, na které můžete mít uloženou oblíbenou hudbu nebo obrázky. MyPhone Halo Q je také vybaven 2Mpx hlavním fotoaparátem, se kterým zachytíte vše důležité. Vyfoťte si vaši rodinu a přátele a přiřaďte si je fotografie k telefonním číslům.  Telefonní čísla nebo fotky se zobrazí na 2,8" TFT barevném displeji s rozlišením 320 × 240 pixelů.

Nabíjecí stojan

K telefonu je přidán i praktický stojánek na nabíjení. Vyměnitelná baterie s kapacitou 1 400 mAh vydrží až 7 hodin nepřetržitého hovoru, v pohotovosti režimu je to až 20 dní. Z nabízených funkcí vás osloví i možnost použití dvou SIM karet. Na posílání souborů vám poslouží bezdrátová technologie Bluetooth, verze 4.0. Pro připojení externích zařízení využijete port microUSB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.8 "
3G Ne
Rozlišení displeje (px) 320x240
Kapacita 64 MB
Typ telefonu Klasický
Operační paměť RAM 64 MB

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze MyPhone Halo Q černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Ludvík

12. 12. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno