MyPhone Halo C Senior černý

Zobrazit


Telefon, 2,2" displej, Rozlišení: 220x176", Slot pro paměťovou kartu: Ano, Bluetooth: Ano, Wi-Fi: Ne, Dual SIM: Ano, 0,3 Mpx hlavní fotoaparát, 1900 mAh baterie, micro sim, mini sim. Více info


Cena 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

85% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

7 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

MyPhone Halo C Senior je telefon určený pro starší lidi díky tomu, že má velké, dobře viditelné klávesy a velký displej s dobře čitelným obsahem. Telefon disponuje i Braillovým písmem. Dokonce po stisku příslušné klávesy s číslem je toto číslo i zvukově oznámeno. Pro starší lidi je velmi vhodné i SOS tlačítko na zadní straně. Po jeho stisknutí se telefon začne spojovat s SOS kontakty a odešle na ně textovou zprávu. Nechybí ani LED svítilna využitelná v případě, kdy potřebujete osvětlit klíčovou dírku nebo cokoli jiného. K dispozici je i budík, FM rádio nebo kalkulačka. Baterie s kapacitou až 1 900 mAh zaručuje až 10 hodin nepřetržitého hovoru. Možnost rozšíření kapacity pomocí paměťové karty až na 32 GB. MyPhone Halo C je vybaven také fotoaparátem, díky kterému zachytíte ty nejdůležitější okamžiky.

Vhodný pro seniory

Mobilní telefon MyPhone Halo C Senior je určen hlavně pro starší lidi, kteří mají problémy s ovládáním dnešních stále více miniaturizovaných modelů. Díky svým velkým tlačítkům ve své přední části s ním nebudou mít problémy ani ti, kterým se už hůře ovládají prsty. Telefon však dobře poslouží i uživatelům, kteří preferují pouze základní funkce, to jest telefonování a psaní zpráv. Avšak tento telefon kromě svých základních funkcí obsahuje i několik dalších, které ocení každý uživatel. Telefon kromě všeho obsahuje na tlačítkách i Braillovo písmo.

SOS tlačítko

SOS tlačítko, umístěné na zadní straně telefonu, je možné použít v případě nouze. Postará se o své majitele v případě, že bude nutná zdravotní pomoc. Po jeho stisknutí telefon totiž automaticky postupně zavolá a odešle zprávy na všechna uložená SOS čísla a bude je vytáčet do doby, než se hovor spojí.

LED svítidlo

Úžasnou a praktickou funkcí tohoto mobilu je LED svítidlo, které se ovládá na boku telefonu samostatným tlačítkem a dá se zapnout, i když je telefon vypnutý. Nejvíce to pomůže, když ve tmě odemykáte dveře nebo hledáte nějakou věc při nedostatečném osvětlení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.2 "
3G Ne
Rozlišení displeje (px) 220x176
Typ telefonu Klasický

Hodnocení

4,6 / 5

8 recenzí MyPhone Halo C Senior černý

85% Kvalita
Výborná

85% Hodnota za peníze
Výborná

Vojtěch

5. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • MP3 přehrávání vč.vyzvánění
  • kvalitní konstrukce
  • dobrá čitelnost

RICHARD

19. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíDan

27. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Babička si zavolá


ROMANA

4. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Super telefon pro senoory