Muse M-28 NY New York

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Rádio, které všude vezmete s sebou

Přenosné rádio Muse M-28NY můžete vzít s sebou kam se vám bude hodit, protože přesně tak je vyrobeno - pro snadnou přenosnost. Takto si budete moci zpříjemnit své běžné činnosti, posezení s kamarády nebo letní grilovačku příjemnou hudbou, která bude z něj vycházet. Nemusíte na něm poslouchat pouze rádio, ale můžete pustit také vlastní skladby a to dokonce pomocí více zdrojů. Designově vás alespoň na chvíli přenese do rušného New Yorku, jehož obrázek má na přední straně.

Tuner

Rádio je vybaveno PLL tunerem, na kterém se vám podaří chytit dlouhé i středně dlouhé vlny, takže si dopřejete větší rozpětí radiostanic. Abyste je nemuseli pokaždé ladit, dostanete na ně paměť 20 základních a 10 doplňujících po přepnutí.

Aux in

Protože je systém vybaven aux 3,5 mm jackem, můžete připojit své mobilní telefony, tablety nebo dokonce notebook a takto si přehrávat své oblíbené skladby. O to, zda je přehraje se nemusíte obávat, protože má plnou podporu MP3 formátu.

USB

Další možnosti pro přehrávání vlastních skladeb dostáváte díky jeho USB portu, se kterým se vám podaří zapojit například produkty od společnosti Apple, ale samozřejmě i externí disky nebo flash disky, na kterých můžete mít také uloženy vlastní playlisty.

Napájení

Pokud jste v blízkosti elektrického zdroje, jednoduše použijete zásuvku na 230V. Pokud jste však mimo něj, stále si z něho můžete vychutnat hudbu, protože může fungovat na šest 1,5V baterií, které jsou snadno dostupné a tak si můžete užívat poslech například i v přírodě či během lehké turistiky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • USB port
    USB port Ano

Další vlastnosti

Značka: Muse

Konektivita

USB port: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šířka: 17 cm
Výška: 13 cm
Hloubka: 26 cm
Hmotnost: 1,4 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet stanic v paměti: 30

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Baterie

Typ baterie: C

Ostatní

Kód produktu: M28NY

Všechny parametry

Recenze Muse M-28 NY New York

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Muse M-28 NY New York