Moza Moin mini

Akční kamera, Dotyková obrazovka, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rozlišení: 12 Mpx, Digitální stabilizace obrazu, Podpora paměťových karet: micro SDHC, Ukládací médium: Micro SDHC, Podporované obrazové formáty: jpg, Video formáty: MP4, Kapacita baterie: 900 mAh, Wi-Fi, Bluetooth, V balení: Baterie. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Stabilizátor Moza Moin mini disponuje 2,45" dotykovým displejem a výkonným 1/2,3" snímačem. Pořizuje 12Mpx fotografie a 4K videa při 60 sn./s.

2,45" dotykový displej a oboustranné převrácení

Akční kamera disponuje velkým 2,45" dotykovým displejem s intuitivním ovládáním a oboustranným převrácením. Umožňuje vám tak sledovat zorné pole kamery a ovládat všechna její nastavení.

Plynulá 4K videa a 12Mpx fotografie

Výkonný 1/2,3" snímač se postará o vysoce kvalitní snímky s nízkým šumem. Kamera vám také umožňuje pořídit si 12Mpx fotografie nebo 4K videa při 60 fps a 8× zpomalený pohyb. Moza Moin mini disponuje 120° FOV objektivem, který oceníte videí nebo při natáčení rozhledné krajiny. Všechny záznamy lze ukládat do paměťovou kartu microSD s maximální kapacitou 256 GB.

Kinematografická technologie a 3osá stabilizace proti otřesům

Součástí rukojeti je inovativní systém ovládání dotykové obrazovky, integrovaný obrazový procesor a algoritmus řízení motorem proti otřesům "Deep Red". Díky kinematografické technologii a 3osé stabilizaci produkuje kamera ultra plynulé záběry i během natáčení v pohybu.


Noční režim pro vaše mistrovská díla

Ve výbavě nechybí noční režim, který se pyšní expozičním časem až 60 s. Kreativní záběry tak můžete pořizovat i při nedostatečném osvětlení, jako jsou například hvězdy nebo měsíční svit.

Digitální stereo systém MOZA

Neodmyslitelnou součástí kamery jsou samozřejmě vestavěné, vysoce kvalitní stereo mikrofony. Ty se vyznačují inteligentní redukcí šumu, vylepšeným snímacím výkonem a nezabarveným zvukem.


Hladký chod v jakémkoli režimu

Kamera je vybavena širokou škálou funkcí, které vám usnadní její používání. K dispozici je panorama, časosběr, 8× zpomalený záběr či sledování obličeje, kdy funkce automaticky rozpozná a sleduje tvář v záběru během pohybu. Sériové snímání vám umožňuje pořídit až 9 snímků jediným kliknutím.

Tichý přenos a aplikace MOZA Artist App

Moza Moin mini využívá inteligentní tichý přenos ke zrychlení času přenosu mezi chytrým telefonem a uloženými médii v kameře. Aplikaci Moza Artist App můžete nastavit tak, aby automaticky importovala všechny uložené záznamy ve fotoaparátu MOIN. Během tohoto přenosu již zhotovených souborů zůstanou gimbal a váš chytrý telefon propojeny prostřednictvím technologie Bluetooth a Wi-Fi. V aplikaci můžete přidat různé efekty, filtry, hudbu apod.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
GPS Ne
Rozlišení 12 Mpx
Stabilizace obrazu Digitální
Odolné provedení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Moza Moin mini

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi