Moza Lite 2 Gimbal

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 354,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Moza Lite 2 je profesionální stabilizátor pro zrcadlové fotoaparáty a kamery s maximální hmotností 5 kg. Je vybaven kvalitními synchronními motory, které využívají algoritmy pro kvalitní stabilizaci záběru. Vyniká modulární konstrukcí, kterou si můžete přizpůsobit podle svých požadavků. Samozřejmostí je také rychlé upnutí kamery nebo fotoaparátu do stabilizátoru. Až tři režimy využití. Lze jej připevnit ke stativům, jeřábům nebo třeba dronům. Ovládání je možné i prostřednictvím aplikace Moza App Assistants. Integrovaná Li-ion baterie dodá dostatek energie na 4-8 hodin provozu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Výkonné motory pro dokonalou stabilizaci

Moza Lite 2 je vybavený velmi kvalitním synchronními motory, které jsou velmi výkonné a vyznačují se minimálními vibracemi a vysokým kroutícím momentem. Pro dokonalou stabilizaci motory využívají senzory a pokročilé algoritmy, které dokáží naplno využít jejich potenciál a docílit tak skvělé stabilizace natáčeného videa.

Lehké provedení s vynikající nosností

Při vývoji tohoto stabilizátoru bylo myšleno i na komfort při natáčení. Konstrukce je totiž vyrobena z velmi odolné a lehké slitiny hořčíku, která se používá i v leteckém průmyslu. I přes velmi lehké provedení umožňuje stabilizátor připojení fotoaparátu nebo kamery s maximální váhou 5 kg.

 

Bezdrátový ovladač

V balení se také nachází bezdrátový dálkový ovladač s dosahem až 50 metrů. Tento ovladač si lze přidělat na obouruční držák a ovládat tak stabilizátor i fotoaparát pomocí palce. Ovladač je vybavený třemi tlačítky a precizním joystickem, který vám zaručí plnou kontrolu nad pohyby stabilizátoru. Tlačítka vám zase umožní provádět nastavení a spouštět nebo zastavovat nahrávání. Samozřejmostí je také malý displej pro základní kontrolu nastavených hodnot.

Tři provozní módy

Moza Lite 2 nabízí celkem 3 možnosti používání. Stabilizátor lze nastavit do vzpřímeného módu, který umožní pohodlné držení kamery v úrovni očí. Druhou možností je underslung mód, který je výchozí a umožňuje držení kamery na úrovni hrudníku kameramana. Poslední režim kufřík umožní natáčení i v úzkých prostorech a je vhodný pro nízké natáčení v úrovni nohou kameramana.

 

Mozza App Assistant

Tato velmi užitečná aplikace vám umožní spárovat váš chytrý telefon se stabilizátorem prostřednictvím Bluetooth. Aplikace vám pak umožní provádět automatickou kalibraci všech os, umožní vám provádět různá nastavení a přepínat mezi režimy nahrávání. Aplikace je zdarma dostupná z Google Play a App Store.

Různé možnosti připojení a skvělá baterie

Po odejmutí horních obouručních držadel můžete díky speciálnímu mechanismu s rychlou montáží i demontáži připevnit stabilizátor prakticky k čemukoliv. Stabilizátor lze připojit ke stativům, jeřábům, a dokonce i k dronům. Stabilizátor má integrovanou baterii, která poskytne dostatek energie pro 4-8 hodinový provoz. Tato baterie má také ochranu proti úplnému vybití.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 3,2 Kg Maximální nosnost
  • Ano Třícestná hlava
  • Ne Nastavitelná výška

Další vlastnosti

Značka: Moza
Maximální nosnost: 3,2 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 350 mm
Výška: 500 mm
Hmotnost: 2200 g
Hloubka: 250 mm

Obsah balení

Obsah balení: dálkový ovladač

Ostatní

Kód produktu: 6031

Všechny parametry

Recenze Moza Lite 2 Gimbal

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se