Moza Air Cross Gimbal


  Barva: černá, Maximální nosnost: 1.8 Kg, Třícestná hlava: Ano, Nastavitelná výška: Ne Více info


  Věrnostní cena 5 489 Kč

  Noví i staří členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 501 Kč.

  Cena 5 990 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Popis produktu

  Moza Air Cross je profesionální stabilizátor, který je určený pro bezzrcadlové fotoaparáty s váhou nižší než 1,8 kg. Tento ruční stabilizátor je velmi lehký a umožňuje tvorbu profesionálních záběrů, které budou díky tříosé stabilizaci velmi plynulé a dokonalé. Moza Air Cross umožňuje také otáčení o 360°. Pomocí aplikace Moza App můžete také vytvářet timelaps nebo třeba nastavit sledování objektů. Stabilizátor se spáruje s chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth. Integrovaná baterie má kapacitu 2000 mAh a poskytuje dostatek energie až na 12 hodin. Fotoaparát lze z této baterie dobíjet.

  Profesionální videa

  Nahrávejte videa jako profesionál díky pokročilému stabilizátoru Moza AirCross, který je určený pro použití s fotoaparáty s maximální hmotností 1,8 kilogramu. Tento stabilizátor využívá elektronické tříosé stabilizace, takže vaše nahrávané video bude vždy plynulé přímo z vaší ruky. S tímto stabilizátorem, tak můžete nahrávat opravdu cokoliv, ať už se bude jednat o dokument nebo třeba rally závody.

  Jednoduchá instalace

  Moza AirCross je vybavena speciálním systémem, který zajistí jednoduché, a hlavně rychlé umístění fotoaparátu do stabilizátoru. Samozřejmostí je i jednoduché a rychlé vyjmutí. Upínací mechanismus je také kompatibilní s Manfrotto a Acra-Swiss. Tento stabilizátor také umožňuje automatickou kalibraci os prostřednictvím aplikace, která zajistí vždy optimální nastavení pro nahrávání videa.

  Režim Sport

  Stabilizátor Moza AirCross lze také přepnout do režimu Sport. Tento režim díky pokročilým algoritmům a kvalitním motorkům natočit plynule i velmi rychle se pohybující objekt. Tento režim vám umožní vytvářet skvělá videa bez následného postprocessingu.

  Skvělá aplikace

  Ke stabilizátoru Moza AirCross je také vyvinuta skvělá aplikace. Stabilizátor lze spárovat s chytrým telefonem a prostřednictvím něj provádět nejrůznější nastavení. Stabilizátor lze samozřejmě využívat bez aplikace a ovládat ho dálkovým ovladačem (není součástí balení). Na stabilizátoru se také nachází ovládací panel, který umožní jednoduché nastavení.

  Obsah balení:
  •    Moza AirCross Gimbal 
  •    Rukojeť
  •    3 x 26350 baterie
  •    nabíječka
  •    rychloupínací destička
  •    kufřík pro transport
  •    USB kabel

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Barva černá
  Maximální nosnost 1.8 Kg
  Třícestná hlava Ano
  Nastavitelná výška Ne

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Moza Air Cross Gimbal

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno