Moza AirCross + Dual Handle

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 134,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Moza Air Cross profesionální stabilizátor určený pro bezzrcadlový fotoaparáty s hmotností nižší než 1,8 kg. Ruční stabilizátor je velmi lehký a umožňuje tvorbu profesionálních záběrů, které budou díky tříosé stabilizaci velmi plynulé a dokonalé. Moza Air Cross umožňuje otáčení o 360°. Pomocí aplikace Moza App můžete vytvářet timelapse nebo například nastavit sledování objektů. Spárujete jej s telefonem prostřednictvím Bluetooth. Integrovaná baterie má kapacitu 2000 mAh a poskytuje dostatek energie až na 12 hodin. Fotoaparát je možné z této baterie dobíjet. K stabilizátoru dostanete také dvouruční držák Dual Handle, který umožní pohodlnější úchop i při nahrávání delších video sekvencí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Profesionální videa

Nahrávejte videa jako profesionál díky pokročilému stabilizátoru Moza AirCross, který je určený pro použití s fotoaparáty s maximální hmotností 1,8 kilogramu. Tento stabilizátor využívá elektronické tříosé stabilizace, takže vaše nahrávané video bude vždy plynulé přímo z vaší ruky. S tímto stabilizátorem, tak můžete nahrávat opravdu cokoliv, ať už se bude jednat o dokument nebo třeba rally závody.

Jednoduchá instalace

Moza AirCross je vybavena speciálním systémem, který zajistí jednoduché, a hlavně rychlé umístění fotoaparátu do stabilizátoru. Samozřejmostí je i jednoduché a rychlé vyjmutí. Upínací mechanismus je také kompatibilní s Manfrotto a Acra-Swiss. Tento stabilizátor také umožňuje automatickou kalibraci os prostřednictvím aplikace, která zajistí vždy optimální nastavení pro nahrávání videa.

Režim Sport

Stabilizátor Moza AirCross lze také přepnout do režimu Sport. Tento režim díky pokročilým algoritmům a kvalitním motorkům natočit plynule i velmi rychle se pohybující objekt. Tento režim vám umožní vytvářet skvělá videa bez následného postprocessingu.

Skvělá aplikace

Ke stabilizátoru Moza AirCross je také vyvinuta skvělá aplikace. Stabilizátor lze spárovat s chytrým telefonem a prostřednictvím něj provádět nejrůznější nastavení. Stabilizátor lze samozřejmě využívat bez aplikace a ovládat ho dálkovým ovladačem. Na stabilizátoru se také nachází ovládací panel, který umožní jednoduché nastavení.

Dual handle

Ke stabilizátoru dostanete také praktický obouruční držák, který umožní nejen pohodlné držení, ale také nabídne možnost ovládání naklopení kamery díky integrovaným senzorům. Tento obouruční držák vám tak umožňuje mít ještě větší kontrolu nad scénou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 1,8 Kg Maximální nosnost
  • Ano Třícestná hlava
  • Ne Nastavitelná výška

Další vlastnosti

Značka: Moza
Maximální nosnost: 1,8 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 90 mm
Výška: 294 mm
Hmotnost: 1300 g
Hloubka: 88 mm

Obsah balení

Obsah balení: USB kabel

Ostatní

Kód produktu: 5416

Všechny parametry

Recenze Moza AirCross + Dual Handle

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se