Moza Aircross 3


Stabilizátor, Typ zařízení: Elektrické. Více info


Věrnostní cena 8 489 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 501 Kč.

Cena 8 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 90 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Moza Aircross 3 je profesionální tříosý gimbal určený pro fotoaparáty s hmotností do 3,2 kg. Gimbal nabízí několik možností upevnění, 4 režimy sledování, vertikální režim, rozpoznávání obličeje a těla, OLED displej, Bluetooth 5.0, baterii s kapacitou 3 500 mAh, 18W nabíjení a výdrž až 20 hodin.

3osý gimbal Moza Aircross 3

Profesionální gimbal Moza Aircross 3 se vyznačuje zesílenou kovovou konstrukcí, kompaktními rozměry ve složeném stavu, vylepšeným designem a zvýšenou stabilitou. Při hmotnosti 1,3 kg (1,5 kg včetně stativu) můžete provádět různé pohyby bez výrazného namáhání rukou. Gimbal je kompatibilní s většinou fotoaparátů s hmotností do 3,2 kg.

Jednoduché a intuitivní ovládání

Na přední straně je umístěn OLED displej, který zobrazuje všechny důležité informace včetně stavu baterie a zvoleného režimu sledování. Pod displejem najdete joystick pro ovládání otáčení, tlačítko spouště pro zaostření, spuštění záznamu nebo vytvoření fotografie a funkční tlačítko pro přepínání mezi režimy.

Režimy pro kreativní tvorbu

Gimbal nabízí čtyři režimy sledování, včetně režimu Pan Follow, Pan-tilt Follow, FPV a All-lock Follow. K dispozici jsou také pokročilé režimy, které posunou vaše natáčení na vyšší úroveň:

  • Sports Mode 2.0 – Režim sledování s pěti nastavitelnými rychlostmi ideální pro rychlé a sportovní záběry. Funguje s každým režimem sledování.
  • Manual Position 2.0 – Po přepnutí do tohoto režimu můžete manuálním posunutím změnit směr snímání na polohu objektu, zatímco fotoaparát zůstává v této poloze. Funguje to také při použití libovolného režimu sledování.
  • Inception Mode – Umožňuje nastavení otáčení, rychlosti a úhlu os.
  • Timelapse – Vytvářejte časosběrná videa.
  • Vertical Mode – Ideální pro nahrávání vertikálních videí na sociální sítě.

Delší výdrž

Motory byly také vylepšeny, takže spotřebovávají méně energie, když nejsou zatíženy, a vydrží mnohem déle při natáčení. Každá z os je navíc ručně uzamykatelná a jejich rozsah otáčení je 360° s možností nepřetržité rotace. Díky algoritmu Deep Red umí gimbal Moza Aircross 3 mnohem lépe řídit polohu, předvídat chování a výsledkem je vyšší úroveň stability a kontroly nad záběry.

Inteligentní sledování objektu a ovládání gesty

Sledování objektu je snazší než kdy dříve díky stabilnímu sledování objektu pomocí rozpoznávání obličeje a těla. Spuštění a zastavení záznamu bez nutnosti hledat tlačítko bude díky ovládání gesty hračka.

Čtyři možnosti uchycení

Díky skládací konstrukci tohoto gimbalu si můžete vybrat ze 4 konfigurací a najít tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu natáčení.

  • Classic – Jedná se o standardní konfiguraci pro použití jednou rukou.
  • Sling Mode – Tato konfigurace umožňuje získat lepší záběry u země a zespodu.
  • Dual Handle Mode – Vhodné pro ty, kteří preferují držení vertikální rukojeti v jedné ruce a horizontální rukojeti v druhé ruce. Ideální volba pro akční a sportovní záběry.
  • Grip Extension – V této konfiguraci můžete ke gimbalu připojit monopod Moza Slypod nebo jiné monopody.

Systém napájení Moza Spark 3.0

Gimbal má vestavěnou baterii s kapacitou 3 500 mAh, která vystačí na 19 hodin provozu. Při použití 18W adaptéru se baterie dobije přibližně za 1,4 hodiny, takže můžete pokračovat tam, kde jste přestali. Nabídka konektorů zahrnuje 2 konektory USB-C, díky kterým můžete gimbal dobíjet pomocí powerbanky. K dispozici jsou 2 sáňky pro uchycení mikrofonu nebo jiného příslušenství. Nechybí však ani tři stativové závity. Pro zařízení se systémy iOS a Android je k dispozici aplikace MOZA Master, která umožňuje ovládat nahrávání, časosběr a další možnosti ovládání.

Obsah balení: gimbal, rychloupínací deska, podpora objektivu, šroub pro podporu objektivu, mini stativ, nabíjecí kabel USB-C, kabel pro ovládání mikrokamery M3C, kabel pro ovládání kamery M3C-Mini, kabel pro ovládání kamery M3C-Type-C, kabel MCSC-Multi/Type-C, kabel dálkového ovládání MCSC

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 190 mm
Výška 310 mm
Hmotnost 1700 g
Hloubka 170 mm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Moza Aircross 3

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi