Moza Air + dálkový ovladač

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 199,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Profesionální stabilizátor Moza Air je výkonný a zároveň i kompaktní. Určený je i pro velké fotoaparáty DSLR s váhou až 3,2 kg. Nechybí ani podpora pro větší objektivy. Výhodou je možnost otočení o plných 360°. Váha samotného stabilizátoru je pouhých 1,1 kg. Ke stabilizátoru také dostanete Dual Handle Grip, který umožní pohodlné držení i při delším využívání stabilizátoru. Ovládat stabilizátor lze pomocí ovládacího panelu přímo na stabilizátoru, pomocí aplikace ve spárovaném chytrým telefonu a také bezdrátovým ovladačem, který je součástí balení. Integrovaná baterie má kapacitu 2000 mAh a poskytne dostatek energie na 12 hodin provozu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kompaktní a výkonný

Špičkový stabilizátor Moza Air je stvořený pro profesionální nahrávání s velkými fotoaparáty. Tento stabilizátor zvládne až 3,2 kg zátěž. Tělo stabilizátoru je vyrobený z lehkého a zároveň odolného hliníku. Celková jeho váha je pouhých 1,1 kg. Díky výkonným střídavým motorům bude stabilizace opravdu precizní.

Jednoduchá instalace

Moza Air je vybavena speciálním systémem, který zajistí jednoduché, a hlavně rychlé umístění fotoaparátu do stabilizátoru. Samozřejmostí je i jednoduché a rychlé vyjmutí. Upínací mechanismus je také kompatibilní s Manfrotto a Acra-Swiss. Tento stabilizátor také umožňuje automatickou kalibraci os prostřednictvím aplikace, která zajistí vždy optimální nastavení pro co nejkvalitnější podmínky pro nahrávání videa.

Užitečná aplikace

Ke stabilizátoru Moza Air je také vyvinuta skvělá aplikace. Stabilizátor lze spárovat s chytrým telefonem a prostřednictvím něj provádět nejrůznější nastavení. Stabilizátor lze samozřejmě využívat bez aplikace a ovládat ho dálkovým ovladačem. Na stabilizátoru se také nachází ovládací panel, který umožní jednoduché nastavení a ovládání.

Dual Handle Grip

Ke stabilizátoru dostanete také praktický obouruční držák Dual Handle Grip, který umožní nejen pohodlné držení, ale také nabídne možnost ovládání naklopení kamery díky integrovaným senzorům. Tento obouruční držák vám tak umožňuje mít ještě větší kontrolu nad scénou.

Dálkový ovladač

V balení se také nachází bezdrátový dálkový ovladač s dosahem až 50 metrů. Tento ovladač si lze přidělat na obouruční držák a ovládat tak stabilizátor i fotoaparát pomocí palce. Ovladač je vybavený třemi tlačítky a precizním joystickem, který vám zaručí plnou kontrolu nad pohyby stabilizátoru. Tlačítka vám zase umožní provádět nastavení a spouštět nebo zastavovat nahrávání. Samozřejmostí je také malý displej pro základní kontrolu nastavených hodnot.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • 3,2 Kg Maximální nosnost
  • Ano Třícestná hlava
  • Ne Nastavitelná výška

Další vlastnosti

Značka: Moza
Maximální nosnost: 3,2 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 90 mm
Výška: 294 mm
Hmotnost: 1200 g
Hloubka: 88 mm

Obsah balení

Obsah balení: dálkový ovladač

Ostatní

Kód produktu: 6024

Všechny parametry

Recenze Moza Air + dálkový ovladač

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se