Morphy Richards 131000 Redefine

Skladem 2-5 ks Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 57,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Morphy Richards 131000 Redfine je dávkovač vody pro vaše oblíbené teplé nápoje, nebo rychlou přípravu jídel. Dávku vody si můžete jednoduše nastavit od 15 0ml do 1,5 l, tak jistě i požadovanou teplotu 85/95/100 ° C. Můžete si tedy zvolit vařící vodu například vhodnou pro vývary, či omáčky, nebo horkou vodu pro čaje, kávu a jiné nápoje (např. 100 ° C pro těstoviny, 95 ° C pro perfektní kávu nebo 85 ° C pro váš bylinný čaj). O stavu a teplotě ohřívané vody budete informováni na přehledném digitálním panelu. Výhodou je odnímatelný zásobník na vodu o objemu 3 l. A nechybí ani kvalitní integrovaný Brita vodní filtr pro optimální chuť. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Morphy Richards 131000 Redefine

Jedinečný topný systém Morphy Richards 131000 Redefine poskytuje přesnou teplotu vody pro přípravu jídel nebo kávových specialit. Jednoduché nastavení teplot 85 ° / 95 ° / 100 ° C, a nastavení dávky od 150 ml do 1,5 l dle potřeby (precizní volba množství po 20ml). S čištěním nebudete mít problém díky jednoduchému designu a odnímatelné odkapávací misce.

Odnímatelný zásobník

Součástí dávkovače je velká odnímatelná nádrž na vodu s množstevním ukazatelem. Díky tomu nemusíte neustále vodu doplňovat - objem 3 l.

Brita Filtr

Spotřebič na svůj provoz používá unikátní filtry Brita, čímž je zajištěna lepší filtrace - vyšší účinnost snižování obsahu vodního kamene, jsou i odstraňovány nežádoucí látky jako chlor, který by nepříznivě ovlivňoval chuť vody a tím i nápojů. K pozitivním vlastnostem tohoto filtru patří i to, že snižuje obsah těžkých kovů a jiných nežádoucích látek. Díky tomu je používána voda průzračně čistá a vhodná pro přípravu nápojů. Další výhoda tohoto filtru spočívá v tom, že omezuje usazování vodního kamene v přístroji.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej
    Ano Vestavěný displej
  • Objem
    3 L Objem

Další vlastnosti

Značka: Morphy richards
Objem: 3 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 18 cm
Hmotnost: 3945 g
Výška: 36 cm
Hloubka: 38,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: filtr Brita Maxtra

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Všechny parametry

Recenze Morphy Richards 131000 Redefine

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se