Mora VTS 785 DXB


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 22, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 7 989 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná elektrická trouba Mora VTS 785 DXB v černé barvě v energetické třídě A+ s objemem 77 litrů má až 22 automatických pečicích programů, včetně programu na pizzu a parní funkce. Má také čisticí program Eco Clean, tiché zavírání dvířek a dvojité vnitřní osvětlení.

 

 

 

Prostor navíc

Vestavná trouba Mora VTS 785 DXB má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i mimořádně velké porce jídla nebo použít plechy o šířce až 46 cm. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Přípravu jídla můžete sledovat přes prosklené dveře.

Ilustrace

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Ilustrace

Chléb doma

Upečte si doma voňavý chléb s troubou od společnosti Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Vaše pizza bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrace

Dokonce i pečení

Uvnitř propečené, na povrchu křupavé. Přesně tak se kuře v této troubě upeče díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře umístěná topná tělesa zajišťují, že horký vzduch proudí rovnoměrně a dostane se tam, kam potřebuje. Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

Ilustrace

Dokonalý přehled o pečení

Vestavná elektrická trouba Mora VTS 785 DXB má skleněná dvířka a kvalitní vnitřní osvětlení. Díky tomu můžete kdykoli nahlédnout dovnitř. Dvířka se však nevyplatí otevírat, protože uniká hodně tepla a chvíli trvá, než se trouba opět zahřeje na požadovanou teplotu.

Ilustrace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 22

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Mora VTS 785 DXB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

20. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno