Mora VTS 545 BX


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 77 l, Počet funkcí: 12, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 7 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Vestavná trouba Mora VTS 545 BX v elegantním nerezovém provedení je zařazena do energeticky úsporné třídy A. S celkovým objemem trouby 77 litrů nabízí 12 různých programů s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-300 °C. Oceníte také speciální program čištění trouby Eco Clean, program na pizzu, program na gril, automatický program a 2 parní programy. Ovládání je umístěno vepředu pomocí 2 výsuvných knoflíků a dotykového displeje. Dvířka trouby Mora VTS 545 BX mají dvojité sklo. Pro snadnou manipulaci s potravinami oceníte praktický teleskopický výsuv (1úrovňový).

 

 

 

Velký objem

Vestavná trouba Mora VTS 545 BX má objem až 77 litrů, takže v ní můžete péct i velmi velké porce jídla. Vnitřek trouby má smaltovaný povrch pro lepší odraz tepla a izolaci. Dvířka trouby jsou celoskleněná, takže máte dokonalý přehled o tom, co se v troubě děje, ať už ji postavíte na jakoukoli úroveň. Během pečení nemusíte troubu ani otevírat.

Dokonce i pečení

Uvnitř přepečené, na povrchu křupavé. Přesně takové bude kuře připravené v této troubě, díky pokročilé technologii rovnoměrného pečení. Chytře umístěná topná tělesa zajišťují, že horký vzduch proudí rovnoměrně a dostane se tam, kam potřebujete. Zaoblený vnitřek trouby je inspirován tradičním klenutým tvarem kamenné pece.

 

Ilustrace

Předehřátí trouby

Už žádné dlouhé čekání! Rychlý předehřev trouby šetří váš čas a troubu zahřeje za 5 minut na 200 ˚C. Zvukový signál vás upozorní, že je trouba správně předehřátá a můžete začít péct.

Chléb i doma

Upečte si doma voňavý chléb v troubě Mora. Stačí vybrat program Extra pára a ten se o vše postará. Chléb bude po upečení krásně nadýchaný s křupavou kůrkou. Pro přípravu pizzy má trouba speciální program Pizza s teplotou až 300 ˚C. Vaše pizza bude během několika minut upečená a bude mít chutnou kůrku jako z kamenné pece.

Ilustrace

Víceúrovňové pečení

Připravte nedělní oběd pro více hostů snadno a rychle v troubě Mora VTS 543 BW. Jídlo můžete připravovat až na 5 pečicích plechách najednou. I při víceúrovňovém pečení bude jídlo rovnoměrně propečené.

Ilustrace

Zdravější smažení

Už žádné smažení na velkém množství oleje. Připravujte si jídla zdravějším způsobem. Kuřecí křídla nebo hranolky s minimem oleje. Další skvělý program pro pomalé smažení je vhodný pro přípravu masa, ryb a pečiva . Maso se připravuje pomalu a rovnoměrně, aby si zachovalo šťavnatost a křehkost.

Ilustrace

Program pro mražená a hotová jídla

Díky speciálnímu programu pro hotová a mražená jídla ušetříte ještě více peněz, protože si rychleji připravíte chutný oběd, aniž byste museli předehřívat troubu. Výsledek však bude dokonalý, takže si můžete v klidu vychutnat kuřecí nugety, lasagne, hranolky nebo například croissanty.

Program pomalého pečení

Tento program je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení, které uzavře šťávy uvnitř a zanechá jídlo mimořádně křehké a šťavnaté. Vhodné pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Program Eco Clean

Vestavná trouba je vybavena funkcí EcoClean, která k odstranění nečistot využívá sílu páry. Čištění je snadné. Do předehřáté trouby vložte plech s vodou a spusťte 30minutový program čištění. Poté se nečistoty setřou hadříkem.

Ilustrace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 12

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Mora VTS 545 BX

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

24. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vysouvací lišta
  • Zatím vůbec nic

Vše v pořádku.


Yvona

31. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Od pohledu hezká. Zatím vše nevyužito.
  • Není chráněná proti otiskům prstů, vše je vidět.
  • Návod musím stáhnout z netu, nejdůležitější strana - znaky jakoby rozpité, funkce by se musely typovat.

Miroslav

27. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Moderní vzhled
  • Spousta funkcí
  • Parní funkce

Troubu jsem již vyzkoušel. Maximální spokojenost. Rohlíky co jsem pekla jsou nádherně křupavé. K